El Halısı Alanlar

El halısı; adı üstünde elde dokunan, el emeği, göz nuru halılara denir. Makine halısından çok daha değerli olan el halısı, Anadolu'nun bazı yörelerinde dokunur. Bizler de el halısı, el dokuma halı gibi halılarınızı aynı gün içinde değerlerine göre fiyatlandırıyor, aynı gün içinde nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak eski halı, el halısı, Hereke halı, Bünyan halısı, Ladik, Sivas cezaevi, Uşak halısı, Buhara halısı, İpek halı, Tebriz halısı, Yağcı Bedir Halısı, Isparta halısı gibi halılarınızı alıyoruz. Ödemesini de nakit olarak yapıyor, sizlere hiçbir zahmet vermiyoruz.

Açıkcası her el halısı değerlidir ve yüksek fiyattan alınır diye birşey söz konusu değildir. Bunun için nadir bulunan, motifleri ve renkleri göze hoş gelen, yıpranmamış bir halı olması gerekir. Fiyat verirken bizler bu noktalara dikkat ederiz. Örneğin halı üzerinde abraj yani yıpranma olmaması gerekir ki bizler de alıp satarken sıkıntı yaşamayalım. Tavan arasında, depoda, evlerde dolapların üzerinde, kilerlerde unutulan halılarınızı bekleterek çürütmek yerine bizleri arayıp nakit olarak satın. İkinci el eski halı, el halısı almak için bizleri arayın hemen nakit alım yapalım.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.