Loading

EURO26 Kalkulator oszczędności

Czy wiesz, że z Kartą EURO26 możesz zaoszczędzić nawet 100 PLN rocznie?

Oto przykłady:

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w roku daje się skusić na randkę z włoskim plackiem, zwanym PIZZĄ. W ponad 50 restauracjach w całej Polsce, zapłacisz 11,90 PLN mniej za swoją ulubioną CAPRICCIOSĘ. Jeśli w ciągu roku zjesz 4 pizze (a wiemy, że to możliwe), zaoszczędzisz nawet 47, 60 PLN.

specjalny cennik na www.eyca.pl/pizza

Polacy podobno mało czytają. My jesteśmy z tych co w to nie wierzą i zakładamy, że w ciągu roku kupujesz chociaż 1 książkę (na prezent?). Jeśli masz Kartę EURO26 za książkę Stephena Kinga „To” zapłacisz 13 PLN mniej.

30% na zakupy w Ravelo

Jeśli zamiast książki wolisz grać na kompie, czy konsoli, z EURO26 zaoszczędzisz 15 PLN kupując grę FIFA 18 Edycja Ronaldo PL. Kto raz w roku kupuje sobie nową grę?

5% rabatu na zakupy na grymel.pl

Najedzeni, oczytani oraz zrelaksowaniu po grze na kompie możemy pomyśleć o ZAKUPACH. Niedługo urodziny, imieniny, 18-nastka... Mnóstwo okazji, aby założyć coś nowego. Z EURO26 możesz kupić efektowną sukienkę za 27,89 PLN mniej.

20% rabatu na zakupy w Jesteś Modna

Kartę EURO26 otrzymasz już za 21 PLN rocznie! Jeśli w ciągu roku zjesz 4 pizze, kupisz książkę, grę oraz jeden ciuch, koszt Karty Ci się zwróci i zaoszczędzisz ponad 80 PLN!

www.eyca.pl
Created By
EURO26 EYCA
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.