İstiklal Baymak Servisi 389 88 99 Profesyonel Hizmet

Ümraniye ilçesinin İstiklal mahallesinde bundan 20 yıl kadar önce hizmetlerini başlatmış durumda olan İstiklal Baymak Servisi; tüm Baymak kombi ve klimalarda oluşan sorunların çözümlenmesinde, arızaların sonuç bulmasında, bakımlarının yapılmasında ya da çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesinde sizlere yardımcı olmaktadır. Teknik olarak bünyesinde yetiştirdiği uzman teknisyenleri ile karşınıza çıkmakta olan firmamız her zaman sizlere beklediğiniz o güveni vermekteyiz. Verdiği güvenilir hizmetlerini pekiştirmek adına da hizmet sonrası yine sizlerle ilgilenmektedir. Her tür sorunuza yanıt bulabiliyorken sorunlarınızı da çözümletebileceğiniz firmamıza güven duyun diyebiliriz. Çünkü bu anlamda asla pişmanlık yaşamayacaksınız.

İstiklal Baymak Servisi Hizmetlerinde Nelere Dikkat Eder? Müşterilerini bekletmemeye,

  1. Arızaların yerinde görüp, yerinde tespit edip, yerinde müdahale etmeye,
  2. İşini uzmanına bırakmaya,
  3. Çağrı merkezi ekibi ile de gereken destek ve hizmeti sunmaya,
  4. Arızalarda kesin ve kalıcı sonuçlar çıkarmaya,
  5. Gereken işlemleri başarılı bir şekilde yapmaya,
  6. En düşük fiyatları sunarak tüketici bütçesine katkı sağlamaya,
  7. Her zaman en iyi olmaya ve en iyi görünmeye,
  8. Sektöründe başarılı olabilecek memnuniyeti sağlamaya
  9. Tüketici adreslerinden başarılı sonuçlar eşliğinde, güven duyularak çıkmaya dikkat eder.
İstiklal Baymak Servisi

Sunulan her bir hizmette amaç her şeyden önce kalıcı memnuniyeti sağlamaktır. Bu sebeple de kullanıcı talebi doğrultusunda her daim en iyi hizmeti sunacağız, en başarılı sonuçları çıkararak müşterilerimizi memnun bırakacağız. Bundan emin olarak bizi arayabilir hangi konuda olursa olsun yardımları uzman olan ekibimizden alabilirsiniz. Ayrıca sorularınız olursa çekinmeden çağrı merkezi ekibimize ya da adreslerinize gelen uzman teknisyenlerimize sorabilirsiniz.

• Her zaman memnuniyetiniz için çalışmakta olan İstiklal Baymak Servisi‘nin öncülüğü sizleri memnun edebilmektir. Bu sebeple de her daim huzurlarınızda olabilmektir.

İstiklal Baymak Servisi’nden daha öncesinde hizmet almış olan tüm tüketicilerimiz bilir ki alanımızda her daim lider olma çabasındayız. Çünkü bu şekilde kullanıcılarımızı memnun bırakacağımızın farkındayız. Bu bilinçle de yaşadığınız Baymak kombi ve klima sorunlarının tümünde, karşılaştığınız değişik arıza durumlarında, cihazlarınızın bakım, montaj ve demontaj gibi işlemlerinde bizi aramaya devam edin.

389 88 99
İstiklal Baymak Servisi olarak Baymak kombi ve klima kullanıcılarına özel olarak sunduğumuz çalışmalarımızla günün kesintisiz saati hizmetteyiz!

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.