İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT İSTABUL EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK OLARAK İSTANBUL İL VE İLÇELERİNDE SUNMAKTAYIZ İLETİŞİM 0212 628 48 65 /0532 344 13 46 İstanbul evden eve nakliyat firmamız, 1990 yılında ilk etapta yalnızca İstanbul merkezli olarak hizmete açılmıştır. Kısa bir süre içerisinde kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız, teknolojinin her alanını bünyesinde bulundurmuştur. Hızla gelişmiş ve büyümüş olan firmamız, işinde eğitimli olan profesyonel personeller, son teknoloji ekipmanlar ve son model geniş araç filosuna sahip olmuştur. Aynı zamanda hızla gelişen firmamız, yalnızca şehiriçi’nde değil bir süre sonra şehirlerarası hizmet sunmaya’da başlamıştır. İstanbul evden eve nakliyat firmamız için en önemli hususlardan birisi kalite ve güvendir. İşinin her alanında kalite ve güveni en iyi şekilde kullanan firmamız, geçmişten günümüze kadar daima %100 müşteri memnuniyeti istatistiğini tutturmayı başarmış ender bir nakliye firmasıdır.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT
İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Adanur evden eve nakliyat firmamız, 1997 yılında İstanbul merkezli olarak hizmet sunmak için kurulmuştur. Sektöre adım atmadan önce belirli hedef ve ilkeleri bünyesinde oluşturan firmamız, geçmiş hizmetlerden, günümüze kadar vermiş olduğu hizmetlerin tamamında %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Daima en iyi hizmet amacı ile çalışan firmamız, son derece profesyonel ve güleryüzlü ekiplerden oluşmaktadır. Kurumsal bir kimliğe sahip olan Adanur evden eve nakliyat firmamız, şehiriçi ve şehirlerarası hizmet sunmaktadır.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

Nakliyat için gerekli olan k-1, k-2 ve k-3 yetki belgelerini bünyesinde bulunduran firmamız, son teknoloji ekipmanlara ve son model geniş araç filosuna sahiptir. Firmamız, ücretsiz ekspertiz ve sigortalı taşımacılık yapan kaliteli nakliye firmalarından biridir. Eksper uzmanlarımız, müsait olduğunuz bir gün içerisinde taşınacak olan evinizi ziyaret eder. Taşınacak eşyalarınız incelenir, size en uygun fiyat verilir iken, firmamız’da evinizi taşırken gerekli olacak ekipmanları ve nakliye aracının ebatını belirlemektedir. Eşyalarınız için her türlü güvenlik önlemini alan firmamız, olağan dışı bir durum ile karşılaşmamak için eşyalarınıza sigortalama işlemi yaptırmaktadır. Bu işlemin amacı, eşyalarınıza taşınma sırasında en ufak bir hasar gelmesi durumunda firmamız, bu işlem sayesinde gerekli olan alakayı en iyi şekilde göstermekte olacaktır.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.