Loading
Сучасні Суми живуть яскравим та амбіційним життям. Це місто шалених вражень, нових відкриттів та яскравих заходів!

«Ніч міста» – акція в рамках святкування Дня міста. Організатори за допомогою нічного світла акцентують увагу на місцях, повз які вдень мешканці проходять, не зупиняючись. Завдяки проекту в кожного з’явиться можливість по-новому поглянути на архітектурні об’єкти міста.

«Ніч музеїв» — міжнародна акція, до якої залюбки долучається місто Суми. Це прекрасна можливість відкрити світ творчості і можливість пізнавально і цікаво провести час, відвідавши спеціально підготовлені заходи та експозиції.

«Чехов-фест» — всеукраїнський театральний фестиваль, який щорічно проходить в Сумах. За цей час відомі українські театри зіграли на ньому більш ніж 30 вистав, які подивились близько 10 тисяч сумчан.

Сумський книжковий форум. У його роботі беруть участь місцеві видавництва та книгарні, бібліотеки та сумські письменники, які презентують читачам свої твори. На відвідувачів чекають майстер-класи та автограф-сесії.

Фестиваль «Ми – Суми» об’єднує поетів різних поколінь, стилів, рівнів поетичної майстерності. Спільним знаменником для учасників цього дійства є любов до українського слова й рідного міста. Свято поезії стало частиною щорічного міського книжкового форуму – місця зустрічі всіх небайдужих до літератури.

Кожен учасник фестивалю своїм віршем щось додав до колективного поетичного портрета рідного міста.

Переглянути збірку «Ми – Суми»

Фестиваль духової музики "Сурми України" був започаткований у 2000 році. Щороку на День Конституції місто і серця сумчан підкорюють духові військові оркестри з усієї України та сусідніх країн.

У рамках реалізації проекту громадського бюджету м. Суми за підтримки "Агенції промоції "Суми" було створено 3D-екскурс

У колекції вітуальних виставок нашої бібліотеки вже є присвячена рідному місту. Матеріали експозиції висвітлюють історію міста, її архітектуру, містять розповіді про видатних людей які жили і творили у Сумах.

Підготувала: провідний методист Бойко Ю. О.