Loading

Rekrutacja 2017 DENAR Biuro Podatkowo-Finansowe

Witamy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i za chęć współpracy z nami

Specjalnie dla kandydatów o pracę - czyli dla Ciebie (gdyż zakładam, że jeśli to czytasz, to chcesz do nas dołączyć) przygotowałem tę stronę. Znajdziecie tu kilka informacji o nas oraz o tym, na co zwrócić uwagę, aplikując do naszej firmy o pracę. Powinno to pomóc Tobie w podjęciu życiowej decyzji jaką jest niewątpliwie satysfakcjonująca praca. Nasze podejście do rekrutacji zaskoczyło już wiele osób. Zapewne zaskoczy także Ciebie. Wierzymy jednak, że dokładny i uczciwy proces rekrutacyjny, to podstawa budowy zgranego zespołu oraz gwarancji stabilności zatrudnienia. Każdy kandydat przechodzi dokładnie ten sam proces, niezależnie czy jest nam bliżej znany czy nie. Jeśli zatem cenisz te wartości, to zrozumiesz nasze podejście do tak rozbudowanej rekrutacji.

Biuro Podatkowo-Finansowe DENAR istnieje od 2003 roku. Założone i prowadzone przez partnerów w biznesie oraz życiu prywatnym tj. Agnieszkę Buzalską - eksperta w księgowości, skupioną od 20 lat na rozwiązywaniu problemów księgowych oraz Artura Mechlińskiego, odpowiedzialnego za finanse, kadry, rozwój i zarządzanie biurem.

(2010) A. Mechliński, A. Buzalska

Usługi świadczone przez nas, adresowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP i mają zapewniać im kluczowe informacje, umożliwiające podejmowanie szybkich decyzji oraz obrazowanie sytuacji finansowej firmy. Z przykrego obowiązku podatkowego wobec fiskusa, staramy się tworzyć pożyteczną i nieustannie rozwijaną usługę księgową, która w czytelny sposób ilustruje finanse i służy rozwojowi firm. Nieodłączną jej częścią są analizy zarejestrowanych zdarzeń gospodarczych oraz konsultacje nt. ewentualnych konsekwencji z nich wynikających wobec poszczególnych organów państwowych.

USŁUGI BIURA DENAR MAJĄ NA CELU formalne UMOŻLIWIENIE POWSTANIA PRZEDSIĘBIORSTWA I JEGO ROZWÓJ

Reprezentujemy klientów wobec organów kontroli oraz poszczególnych urzędów. Prowadzimy kadry, czyli wszelkie formalności związane z zatrudnianiem pracowników. Sporządzamy ewentualne wyjaśnienia, korekty oraz korespondujemy z urzędami i bankami w zakresie prowadzonych ewidencji finansowych. Dzięki naszym usługom przedsiębiorca może skupić swoją energię na strategii rozwoju firmy lub w przypadku osób samozatrudnionych i mikroprzedsiębiorców, po prostu spać spokojnie, bez obaw o prawidłowo prowadzone ewidencje.

Agnieszka Buzalska - 20 lat w zawodzie księgowej i nadal jej mało... Twoja przyszła szefowa ;)

Jako energiczny zespół profesjonalistów, staramy się także inspirować rozwój przedsiębiorstw, służąc naszym wieloletnim doświadczeniem biznesowym w wielu branżach z jakimi mieliśmy do czynienia. Zachowujemy przy tym absolutną dyskrecję i nigdy nie zdradzamy elementów przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

Dyskrecja i bezpieczeństwo danych są dla nas priorytetem

Dokładamy wszelkich starań aby nasz klient czuł, że wynagradza nas za wysoką jakość usługi, świadczonej przez pasjonatów swego zawodu. Chcemy zatem przyciągać do siebie najlepszych pracowników oraz klientów potrafiących to docenić. Z tego powodu nasze usługi należą do najdroższych na rynku, nie negocjujemy z klientami naszych stawek a naszym pracownikom staramy się zapewnić najwyższe wynagrodzenia.

Biuro DENAR jest obecnie jednym z największych i najszybciej rozwijających się biur rachunkowych w powiecie inowrocławskim

Przez wielu pracowników Urzędu Skarbowego oraz ZUS, jesteśmy uznawani za jedno z nielicznych biur, o niemal zerowej ilości popełnianych błędów (które potrafią ujrzeć światło dzienne po latach!). Za dowód należy uznać fakt, że pracownicy tych Urzędów polecają nas od kilku lat (także wśród rodziny i znajomych) jako wartych zaufania.

Prawie połowa naszych klientów to przedsiębiorcy, którzy zrezygnowali z usług konkurencyjnych (niektórzy byli klientami ponad dziesięciu biur) i nie zamierzają już szukać dalej. Jesteśmy z tego dumni, że nasi klienci znaleźli w nas godnego zaufania partnera. Cieszymy się także z faktu, że jedna z najbardziej doświadczonych kontrolerek skarbowych po przejściu na emeryturę, dołączyła do naszego zespołu kontroli wewnętrznej, spełniając się dalej zawodowo i wnosząc cenne doświadczenie. Moglibyśmy więc już nic nie zmieniać i cieszyć się tym, co osiągnęliśmy nie rozwijając nic więcej.Jednak to nie w naszym stylu. To dopiero początek tego, do czego dążymy ;)

Wśród kandydatów takich jak Ty, cieszymy się uznaniem, czego potwierdzeniem są ilości podań o pracę (ponad 100 w każdej rekrutacji). Tworzymy stabilne miejsca pracy w oparciu o "umowy na czas nieokreślony", zwracając szczególną uwagę na atmosferę w zespole i rozwój kwalifikacji. Oferujemy dostęp do bazy wiedzy InforLEX w wersji Premium z wideoszkoleniami. Współfinansujemy oraz refinansujemy szkolenia zawodowe pracownikom o największym zaangażowaniu w rozwój naszego biura.

Basia Majewska to rzadki przypadek uwięzienia młodego ducha w ciele seniora. Mimo to, nie próbujcie się z nią ścigać na rowerze ;)

Niezależnie od zajmowanego stanowiska w naszej firmie, każdy pracownik ma możliwość awansu i rozwoju. Chętnie posłuchamy o Twoich ambitnych planach doskonalenia się i zaspokojenia tej ambicji w naszej firmie.

Dbamy o to aby nasi pracownicy mieli zapewnione ergonomiczne i estetyczne miejsca pracy.

Nasze biuro to ponad 200 m2 powierzchni, zaaranżowanej w sposób pozwalający na współpracę zespołu i jego integrację

W tym roku uruchamiamy pokój pracy indywidualnej, z którego będzie mógł korzystać każdy pracownik, gdyż rozumiemy, że czasem potrzeba chwili spokoju aby lepiej wykonać swoje zadanie. Dysponujemy salą konferencyjną przeznaczoną do rozmów z klientami, liczniej reprezentowanymi oraz służącą jako miejsce dla wszelkich prowadzonych kontroli i przesłuchań, wobec naszych klientów, których jesteśmy pełnomocnikiem. Dzięki temu, zarówno kontrolerzy, jak i my, możemy wykonywać swoją pracę w przyjaznym otoczeniu.

Każdego roku gwarantujemy podwyższanie wynagrodzenia (niezależnie od awansu), dążąc do tego abyśmy w przyszłości stali się liderem wysokości wynagrodzeń oraz warunków pracy wśród konkurencji
Świątecznie :)

Jesteśmy przychylnie nastawieni wobec uzgodnionych z nami planów zakładania rodziny przez naszych pracowników, ciesząc się z każdego kolejnego ich narodzonego dziecka. Umożliwiamy w takich sytuacjach elastyczne godziny pracy a dla naszych wieloletnich pracowników - pracę zdalną na czas ich niedyspozycyjności. Podobne podejście mamy wobec inicjatyw patriotycznych i społecznych np. udział w strukturach Wojsk Obrony Terytorialnej RP.

Na potrzeby wyjazdów służbowych, przyszłego rozwoju naszego biura oraz jako dodatek motywacyjny dla zasłużonych pracowników, wkrótce rozpoczniemy program tworzenia floty samochodów firmowych, składających się z bezpiecznych i niezawodnych Toyot.

niektóre stanowiska obejmują obowiązki związane z wyjazdami do urzędów

dołącZ do naszego zespołu!

Nie wymagamy określonego wykształcenia. W procesie rekrutacji sprawdzamy Twoją wiedzę i umiejętności. Wyznajemy zasadę, że to Twoja sprawa skąd masz niezbędną wiedzę. Najważniejsze abyś ją miał/a. Cenimy jednak szkolenia i certyfikaty Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Ich posiadanie jest atutem.

Doświadczenie, zaangażowanie i referencje są dla nas najistotniejsze. Jeżeli aplikant nie posiada doświadczenia zawodowego zwracamy uwagę na inicjatywy jakimi wykazywał się w czasie np. nauki i studiów tj. koła naukowe, zainteresowań, kluby, podejmowane prace dorywcze i w agencjach pracy tymczasowej, wakacyjne, wolontariat itp. Liczą się dla nas także inicjatywy jako rodzic, ewentualnie w lokalnej społeczności etc. To samo dotyczy wyjaśnienia przerw w okresie zatrudnienia. Stawiamy na zaradnych i aktywnych!

W naszych ogłoszeniach o pracę nie znajdziesz wygórowanych wymagań, większość z nich to oferty pracy na stanowiskach asystenckich, jednak od tego ile potrafisz zależeć będzie Twoje wynagrodzenie, prawdopodobieństwo zatrudnienia a następnie awansu.

Przyjmujemy na staż na stanowiska, na które szukamy pracowników w drodze zwykłej procedury rekrutacyjnej.

Nigdy nie przyjmujemy stażystów z myślą o ich zwolnieniu po ukończeniu programu stażowego, dlatego żaden potencjalny stażysta nie ma uproszczonej drogi i musi przejść dokładnie ten sam proces rekrutacyjny. Jak wspomnieliśmy wcześniej, priorytetem dla nas oraz zobowiązaniem wobec naszych klientów jest dbanie o bezpieczeństwo ich danych. Wysoka fluktuacja w zespole pracowników lub pochopnie prowadzony proces rekrutacyjny nie sprzyja zachowaniu tego bezpieczeństwa.

Praca w naszym inowrocławskim biurze odbywa się w godzinach 7.00-15.00 w dni powszednie dla stanowisk jednozmianowych. W okresie tzw. "ważnych terminów" księgowych możemy wymagać pozostania dłużej. We wtorki nasze biuro jest czynne do godziny 22.00. Dyżur w tym dniu pełni min. 2 pracowników. Tzw. "ważne terminy" to 15-ty, 20 i 25 dzień każdego miesiąca, oraz dzień poprzedzający te daty. Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, to nie będziesz mieć potrzeby zostawania po 15-tej w tych dniach. Zdarza się to u nas niezmiernie rzadko, jednak informujemy o takiej ewentualności w celu przybliżenia specyfiki pracy z nami. Stanowiska dwuzmianowe to praca w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 (zmiana co 1-2 tygodnie). Praca na stanowiskach niepełnoetatowych jest planowana indywidualnie. W sytuacji, gdy pracownicy pierwszej zmiany przebywają na urlopie itp., pracownicy drugiej zmiany mogą przyjść na wcześniejszą, zamiast nich. Praca zmianowa jest tymczasowa i trwa maksymalnie 12 miesięcy.

zapoznaj się z charakterystyką stanowIsk pracY:

Możesz poprawić przesłaną aplikację, jeżeli po przeczytaniu zawartych tu informacji, uznasz to za stosowne. Podanie poprawione trafia do nowej puli rekrutacyjnej. Data przesłania aplikacji w przeciwieństwie do jej jakości nie ma znaczenia. Warto więc rozważyć tę opcję. Pamiętaj jednak, że wysłanie dokładnie tej samej aplikacji jako poprawionej, eliminuje Cię z konkursu. Czytanie ze zrozumieniem oraz szacunek wobec czasu pracy, to podstawowy wymóg wobec naszych pracowników.

Kolejność zgłoszeń w naszej firmie nie wpływa na szanse zatrudnienia, ale wpływa na szybkość prowadzonego procesu.

Dokładnie i bez pośpiechu przygotuj aplikację z myślą o naszej firmie oraz konkretnym stanowisku pracy, na którym chciałabyś pracować.

Uważasz, że potrafisz lepiej przygotować swoje podanie? Świetnie! DAJEMY Ci SZANSĘ POPRAWIENIA APLIKACJI.

Poprawione podania możesz wysyłać w czasie prowadzonej kampani rekrutacyjnej oraz wyjątkowo po ich zakończeniu, jeżeli Twoja aplikacja nadal znajduje się przed 3-im etapem procesu (poniżej na tej stronie znajdziesz opis wszystkich etapów).

Kilka uwag nt. przygotowywania dokumentów aplikacYjnych

  • Zwróć uwagę na detale w formie CV tj. błędy, odstępy, estetykę itp. Pedantyzm to pożądana cecha w naszej branży.
  • Wyjaśniaj przerwy w zatrudnieniu. Opieka nad dzieckiem, działalność społeczna, wolontariat, koła naukowe, kariera sportowa itp. to wszystko znacznie lepiej oceniam aniżeli brak jakiejkolwiek aktywności.
  • Pisz listy motywacyjne kierowane do konkretnej firmy na konkretne stanowisko. Aplikacje uniwersalne, wysyłane do wszystkich pracodawców w tej samej formie, są niżej oceniane. Jeżeli powielasz ten sam schemat listu motywacyjnego do różnych firm, w szczególności gdy przepisujesz w nim to co masz w CV, to lepiej zrezygnuj z tej części aplikacji.
  • CV ma określoną formę. Zarówno w zakresie zapisu chronologii okresów zatrudnienia oraz akcentowania na pierwszym miejscu swoich atutów (uczelnia, którą ukończyłaś wiele lat temu lub nie mająca żadnego związku ze stanowiskiem pracy, nie jest atutem numer jeden!). Jeżeli aplikujesz do pracy w biurze, gdzie stosuje się pewne określone standardy w przygotowywaniu wszelkich pism, mając problem z przygotowaniem poprawnego CV, to niestety mówi mi to więcej o Tobie, aniżeli to co tam wpiszesz.
  • Jeżeli posiadasz referencje pisemne to je dołącz, pod warunkiem, że znajduje się tam numer telefonu do Twoich byłych pracodawców lub wykładowców. Mamy zwyczaj bardzo dokładnie weryfikować przyszłych pracowników i może się zdarzyć, że zadzwonimy do byłych pracodawców (także zagranicznych), pytając ich o opinię na temat Twojej byłej pracy. Jeżeli usłyszymy coś, co może Tobie zaszkodzić w procesie rekrutacyjnym, to dzwonimy do kolejnych pracodawców lub konfrontujemy zasłyszaną opinię z Twoją wersją.
  • Nie kłam. Jeżeli piszesz o bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, to z pewnością to zweryfikuję, gdyż nie znam jeszcze nikogo takiego :) Twoje CV w formie elektronicznej, zawiera mnóstwo informacji pozwalających zweryfikować czy wiesz o czym piszesz. Jeżeli nie wiesz czym jest podział sekcji lub strony, kotwiczenie obiektów (MS Word), formatowanie warunkowe, tabela przestawna, makra (Excel) lub jak zabezpieczyć tworzony w nich dokument hasłem, to proszę nie pisz o "bardzo dobrej znajomości" pakietu Office. Może się bowiem okazać, że nie znasz go w ogóle. Miej także pewność, że zweryfikujemy Twoją wiedzę o księgowości i podatkach.
Mamy nadzieję, że Twoja reakcja po przeczytaniu powyższego, przypomina tę po prawej.

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy na wyzwania, to właśnie tych cech pożądamy w naszym zespole i takich osób szukamy.

Poniżej zgłoś swoją kandydaturę lub prześlij poprawioną aplikację

proces rekrutacyjny do naszej firmy składa się z ośmiu etapów

Obserwuj postęp analizy swojego podania online

Identyfikator zostanie przesłany Tobie SMS'em na polski numer komórkowy podany w formularzu (lub CV). Czekaj cierpliwie. Proces rejestracji podań i wysyłki SMS może zająć nawet 30 dni. Zaliczenie etapu 1 oznacza pomyślną rejestrację podania o pracę.

Aby odszukać swój identyfikator wśród rosnącej liczby kandydatów, skorzystaj ze skrótów klawiaturowych, umożliwiających szukanie tj.: CTRL+F (Windows) lub CMD+F (MacOS). Funkcje przeszukiwania treści posiadają także przeglądarki mobilne, lecz zazwyczaj nie są one uruchamiane za pomocą tych skrótów.

Numer telefonu dedykowany procesowi rekrutacyjnemu znajduje się poniżej. Proszę nie dzwonić na nasze główne numery firmowe w tej sprawie ani nie przychodzić do naszej siedziby bez zaproszenia. Podania w formie papierowej nie będą rozpatrywane.

882 160 160

Created By
Artur Mechliński
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.