ALMAN KURDU YAVRUSU ALMAN KURDU YAVRUSU 05374049644

Alman Kurdu yavrusu

SATILIK ALMAN KURDU YAVRUSU Irk garantili, mükemmel kalitedeki satılık Alman Kurdu sahiplenmek için doğru adrestesiniz. Alman Kurdu Satın almak için tıklayınız : ALMAN KURDU YAVRUSU

05374049644 Alman Kurdu yavrularımız safkan, ırk garantili ve aşılıdır. İlk aşıları yapılmış olup parazit tedavileri tamamlanmıştır. Puppy DP ve parazit tedavileri bitmiştir. Satılık Alman Kurdu yavrusu Türkiye’nin her iline sorunsuzca yollanabilir. Çiftliğimizde Alman Kurdu köpeklerimizin anne ve babaları mevcuttur. Kendi köpeklerimizin yavrularıdır. İstediğiniz zaman çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz. Bursa ve İzmir’de şubemiz vardır. Her ile safkan satılık Alman Kurdu yavrusu yollayabiliyoruz.

Alman Kurdu köpeği almadan önce mutlaka bize danışın. Piyasadaki 300-500 liraya satılan aşısız ya da dolandırıcı insanlardan Alman Kurdu almamanızı tavsiye ediyoruz. İyi bir köpek mamasının 300 lira civarı olduğu bir ortamda bu kişiler Alman Kurdu satıyorum diye 300-500 liraya sattıklarını iddia ettikleri yavruları ya kırma yada köpeği hiç yollamama gibi dolandırıcılık işleri yapmaktadırlar. Müşterilerimizin bu konularda dikkatli olmasını şiddetle tavsiye ederiz. Alacağınız Alman Kurdu köpeklerini 13-15 sene gibi bir süre bakacağınızı ve yanınızda ırkı belli, karakteri ve tipi düzgün bir Alman Kurdu köpeğiniz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Satılık Alman Kurdu yavrusu köpeklerinin yanında kampanyalı fiyatlarımızla 15 parçalık yavru köpek bakım setimizi sizlere ulaştırabiliriz. Bu setin içerisinde bir Alman Kurdu yavrusunu ergenlik dönemine kadar idare edebilecek mama, aksesuarları mevcut olup başka birşeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Satılık Alman Kurdu yavrusu için iletişim numaramız : 0537 404 96 44

satılık alman kurdu yavrusu için telefon numaramız: 0537 404 96 44

www.kopekk.com

Credits:

satılık alman kurdu yavrusu ALMAN KURDU YAVRUSU FIYATLARI

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.