Barbaros Demirdöküm Servisi 306 33 33 Beklediğiniz hizmeti huzurlarınıza getiriyoruz

Barbaros Demirdöküm Servisi olarak devamlı süreçte gelişen teknolojiyle birlikte, doğalgaz sayesinde temiz ve pratik kullanım sunan Demirdöküm kombi klima cihazlarınızla birlikte modernleşme yolunda bir adım atarak, siz değerli müşterilerimizin sevdikleriyle daha fazla zaman geçirebilmelerini isteyerek, istikrarlı bir şekilde çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz. Kalite politikamızın prensiplerinden dışarı çıkmayarak, üstün kalitede sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle Demirdöküm cihazlarınızda günlük yaşantınızı zorlayan arızalarınız için ileri teknolojiden yararlanarak, en yeni teknikler kapsamında yanınızda olmaktayız.

Yedek Parça Garantisi!

Her zaman her alanda bir yıl garanti güvencesinde sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunabilirisiniz. Mutlu ve konforlu günler geçirmenizi dileriz.

Barbaros Demirdöküm Kombi Klima Servisi

Barbaros Demirdöküm Servisi Hakkında

Barbaros Demirdöküm Servisi olarak 20 yılı aşkın süredir siz değerli tüketicilerimize sınırsız hizmetlerimizi yılın 365 günü tüm milli ve resmi tatiller dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saati aralıksız olarak sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Hizmetlerimizi sizlere en yüksek kalitede sunabilmek ve tüm çalışma arkadaşlarımızı sizlerin karşısına kusursuz olarak çıkarmak için, şirket içerisin de sürekli olarak eğitim ve seminerler düzenlemekteyiz.

306 33 33
• Her geçen gün daha da artan motivasyonumuz ile başlamış olduğumuz her işte sizleri gerçek anlamda memnun ediyor, yüzünüzü güldürmeyi başarabildiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz.

Kurulmuş olduğumuz ilk yıldan itibaren bizleri yalnız bırakmayan ve sürekli olarak teknik servisimize destek olan değerli tüketicilerimize sonsuz teşekkür etmenin yanı sıra minnettarlığımızı belirtmek amacı ile daim olarak müşteri memnuniyet odaklı çalışmalar düzenliyoruz. Sizlerin istek ve taleplerinizi tam olarak karşılayıp beklentilerinizi tamamen belirleyip eksiksiz hizmet vermekten dolayı büyük mutluluk içerisindeyiz. Barbaros Demirdöküm Servisi’mize istediğiniz her an ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Müşterilerimizin beklentilerine yanıt verebilmek ya da beklentisi olan hizmetleri sunabilmek her daim görevlerimizin başında gelir. Bizler yıllardır sektörümüzde bu sebeple görev alarak her biğr kullanıcımızın karşısında en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sizler de her zaman güvenilir ve her zaman kaliteli hizmetler almak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Her bir sorununuzla yakından ilgileneceğimizden emin olabilir bizi aramaya devam edebilirsiniz.

Barbaros Demirdöküm Servisi günün her bir saatinde sizlere en yakın adrestedir!

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.