Özel Altın Eğitim Okulları Ocak 2016 bülten

Çok verimli, başarılı çalışmalarla dolu bir dönemi geride bıraktık.

Merhaba değerli Velilerimiz, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemini geride bırakmış bulunuyoruz. Dönem boyunca yoğun çaba ve çalışma gösteren tüm öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıkla, keyifle geçirecekleri bir tatil ve herkesin dinlenmiş, enerji dolu bir şekilde 2. döneme başlamasını diliyorum.

Altın Eğitim, mutlu, sağlıklı, üstün başarılı çocuklar demektir.

Dönem boyunca öğrencilerimizin her alanda gelişimlerini sağlamak ve başarılarını arttırmak üzere birçok çalışma gerçekleştirdik. Her yaş grubundaki çocuklarımızın akademik kazanımlarının yanında sosyal, kültürel, kişisel ilgi ve becerilerinin de en üst seviyede olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Bütün yönleri ile bu süreci değerlendirerek, sizlerin de çocuklarınız ile ilgili olumlu geri bildirimleriniz moral, motivasyonumuzu arttırıyor ve okul aile işbirliğinin çocuk gelişiminde ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bu konuda da hepinize teşekkür ediyorum.

Dönem içerisinde siz sevgili velilerimiz ile birçok defa bir araya geldik. Veli toplantıları dışında, sizlere yönelik iki, ve öğrencilerimize yönelik üç tane rehberlik ve gelişim semineri düzenledik.

Max Fm'in ünlü program yapımcısı, kişisel gelişimci ve iletişimci Sayın Özgür Aksuna, Turgut Özal Ü. Öğretim Üyesi Sayın Ahmet Şafak, Bonus Hoca Sayın Süleyman Beledioğlu, Eğitim Koçu Sayın Didem Türksoylu ve Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi, Sayın Prof. Dr. Orhan Derman konuklarımız oldular.

Ayrıca ilkokuldan, liselerimize tüm öğrencilerimiz için yaş gruplarına, konularına uygun birçok etkinlik ve geziler düzenledik. Topluca yaptığımız Anıtkabir ziyaretimizin yanı sıra tiyatro, sinema, kitap fuarı, akvaryum, resim galerileri, üniversite gezileri ayrıca okulumuzda açılan kitap stantları, Milli Bayram kutlamaları, yerli malı haftası ve okul tatile girmeden hemen önce düzenlediğimiz Şiir Dinletisi ile dolu dolu bir dönem geçirdik.

Yaptığımız çalışmalar ve diğer konular ile ilgili hemen her fırsatta sizlerle bilgi paylaşmak üzere hem e-posta yolu ile hem de okulumuz internet sitesi Blog yazıları ile iletişim de olmaya gayret göstermekteyim. Tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte çocuklarımızı sağlıklı, mutlu, başarılı insanlar olarak yetiştirmeye var gücümüzle çalışıyoruz. Görüyoruz ki her biri bunun farkında ve bilinçli bireyler olarak büyüyorlar.

Tüm Altın Eğitim Ailesine tekrar iyi tatiller diliyorum. Saygılarımla,

Created By
Tolga OZDEMIR
Appreciate

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.