Klozet taburesi ayaklığı wc turka Alafranga tuvaletler için klozet önü ayaklığı taburesi wc turka burada! tistok.com web sayfasından tedarik edebilirsiniz.

Wc turka klozet taburesi

Sağlıklı boşaltım için uygun olan pozisyon, çömelme pozisyonudur. Bu pozisyonda kalçalar karna doğru çekilmelidir. Bu sayede, karın boşluğunun kapasitesi büyük ölçüde kapatılır ve karın arası basıncı artar, bu da itim gücünü arttırır. Bu bilimsel gerçekler doğrultusunda Wc Turka klozet taburesini Tasarlayarak sağlığınıza fayda sağladık. Yetişkinler ve çocuklar için sağlam plastik klozet ayaklığı tabure. Klozet ayaklığı sayesinde klozetinizi alaturkaya çevirin.Klozet taburesi sağlam plastik üründen mamül ve kolay temizlenebilen ham maddeden imal edilmiştir. Türkiye'de üretilen bu klozet taburesi sağlıklı bir şekilde boşaltım sağlamayı amaçlamaktadır. Türkiye patent koruma tebliğine tabidir.

Sponsorlu Reklam

Wc Turka Klozet Taburesi Ölçüleri (Ayaklık ve genişlik)

Yükseklik : 22 CM

En Genişlik : 57 CM

İç Oval Genişlik : 37,5 CM

Ayak Yeri : 32 CM

İç Oval Derinlik : 19 CM

Alt Taban Genişlik : 37 CM

Barkod : 8698694770174

Renk : Sarı & Beyaz

Klozetlerde (alafranga) normal çömelme pozisyonunda sağlıklı boşaltım için klozeti alaturka modeline çeviren klozet tabure ayaklığı wc turka marka orjinal patentli üründür..

Created By
Tistok Sanal MARKET
Appreciate

Credits:

Online en uygun fiyata güvenilir alışveriş sitesi.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.