Loading

GITARA ONLINE CENTRUM KULTURY W BŁONIU

NOWA ERA NAUKI GRY NA GITARZE

nie traćmy czasu...

KILKA SŁÓW O ZAJĘCIACH

AUTORSKI I NOWATORSKI TOK NAUCZANIA, TO MOJA DOMENA ZAJĘĆ W CENTRUM KULTURY W BŁONIU.

OD PRAWIE DEKADY ZAJMUJĘ SIĘ PRZEKAZYWANIEM WIEDZY MŁODYM ADEPTOM SZTUKI GITAROWEJ, BAZUJĄC NA WŁASNYCH DOŚWIADCZENIACH W PRACY MUZYKA ZAWODOWEGO, A TAKŻE NIEUSTANNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ NAUCZYCIELA.

O PROJEKCIE

W ZWIĄZKU Z NIETYPOWĄ SYTUACJĄ, JAKA PANUJE OBECNIE NA ŚWIECIE, KIERUNEK EDUKACJI NAJPRAWDOPODOBNIEJ BĘDZIE MUSIAŁ ZMIERZAĆ W NOWĄ STRONĘ.

TAKIM KIERUNKIEM BĘDĄ ZAJĘCIA ONLINE

ISTNIEJĄ JUŻ SPRAWDZONE METODY, KTÓRYMI BĘDĘ POSŁUGIWAŁ SIĘ W PRACY Z MOIMI UCZNIAMI. JEDYNY WARUNEK, JAKI MUSIMY WSZYSCY SPEŁNIĆ, TO DOSTĘP DO SPRAWNEGO ŁĄCZA INTERNETOWEGO ORAZ SPRZĘTU AUDIO-VIDEO LUB ZWYCZAJNIE SMARTFONA, KTÓRYM POSŁUŻYMY SIĘ DO PROWADZENIA REGULARNYCH ZAJĘĆ.

Z CZYM TO SIĘ JE?!

WYJĄTKOWY PROGRAM ZAJĘĆ Z GRY NA GITARZE ONLINE PRZY WSPÓŁPRACY Z CENTRUM KULTURY W BŁONIU ZAKŁADA COTYGODNIOWĄ WYMIANĘ MATERIAŁÓW AUDIO-WIZUALNYCH, NA PODSTAWIE KTÓRYCH UCZEŃ DOKŁADNIE WIE, JAKĄ MA WYKONAĆ PRACĘ.

ROLĄ NAUCZYCIELA JEST PRZYGOTOWANIE FEEDBACKU, W RAMACH KTÓREGO PRZEKAZYWANE SĄ INSTRUKCJE, PORADY I WSZELKIE MATERIAŁY NIEZBĘDNE DO DALSZEJ PRACY

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA ONLINE!

KILKA SŁÓW O MNIE

PAWEŁ BIDERMAN

GITARZYSTA, ARANŻER, KOMPOZYTOR

Na codzień współpracuje z Sound'n'Grace, Haliną Frąckowiak oraz Big Bandem Konglomerat. Występuje także z Izabelą Trojanowską, Renatą Przemyk oraz wieloma innymi artystami polskiej sceny rozrywkowej i jazzowej. Na swoim koncie ma także występy i nagrania z takimi wykonawcami, jak: Ewa Farna, Kaen, Ten Typ Mes, czy Cleo. Poza muzyką interesuje się sportami i fotografią

Created By
Paweł Biderman
Appreciate

Credits:

Created with images by Wes Hicks - "untitled image" • Adi Goldstein - "The Classic Guitar" • Seth Reese - "untitled image" • Lee Campbell - "untitled image"