Loading

Підтримка дискусій, що спираються на факти

Стежимо за реформами і обмінюємось інформацією

DRI застосовує свої знання і досвід у сфері права для публікації дайджестів новин щодо реформ та аналізу реформ у різних форматах. Виконуючи функцію моніторингу та експертної оцінки, такі публікації також додають до дискусій про реформи інформацію про міжнародні стандарти і практики інших держав з обговорювальних питань.

Інфографіка, аналогічна тій, що наведена нижче, є корисним інструментом для подачі чіткої та доступної для розуміння інформації про складні правові реформи.

Моніторинг законодавчих ініціатив

DRI також розробила і щомісяця оновлює Таблицю моніторингу законодавчих ініціатив – інтерактивний інструмент, який допомагає людям бути в курсі останніх подій щодо реформ в українському парламенті.

«Моніторинг законодавчих ініціатив дозволяє громадянам стежити за ходом реалізації законодавчих ініціатив, минаючи «спам» з численних законопроектів» - Микола Гнатовський, Старший правовий експерт DRI.

За допомогою такої таблиці DRI здійснює не тільки моніторинг законодавчих ініціатив, но і короткий аналіз, надаючи загальну оцінку важливим законопроектів і прийнятим законам.

«Моніторинг DRI вимірює і кількість законодавчих змін, і якість цих змін» - Андрій Куликов, журналіст «Громадського радіо».

Аналітичні звіти

Крім короткого аналізу та дайджестів юридичних новин DRI також розробляє дуже докладні аналітичні звіти, в яких вивчає різні аспекти процесу реформ.

Усі ці ресурси сприяють більш широкому та глибокому розумінню як українською громадськістю, так і міжнародною спільнотою поточних реформ та їх ролі у формуванні демократичної України.

Давайте обговоримо

За допомогою конференцій, круглих столів і дискусій з громадськістю щодо низки пов’язаних із реформами питань DRI збирає українських і міжнародних експертів, членів українського парламенту, представників державної влади і органів місцевого самоврядування, громадських активістів і молодь.

«Нові та старі політики/правлячі кола все ще не сприймають серйозно голос громадянського суспільства [...] Саме тут потрібна постійна підтримка, і DRI таку підтримку надає» - Анатолій Куцевол, керівник Групи підтримки реформ з боку ЄБРР при Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Наприклад, головною темою, що обговорювалась на конференції, організованій разом із міжнародними партнерами та місцевими громадськими організаціями, відображено на фото-звіті вище, була конституційна реформа України.

Той факт, що такі дискусії освітлються різними засобами масової інформації, свідчить про те, що обговорення виходить за межі тільки тих, хто брав у них участь.

Тримати міжнародне співтовариство в курсі реформ також допомагають конференції, які проводяться у Берліні та Брюсселі і які стали платформою для формування ідей щодо найкращої підтримки демократичних перетворень в Україні.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.