Tel Örgü Kapatılması istenilen her alan için kullanılan tel ve panel çit sisemleri

Tel Örgü

Birçok açıdan önem teşkil eden panel çitler güvelik olarak da büyük önlem almaya destek oluyor. Hem güvenlik hem de tedbir açısında önem teşkil eden bu çitler yeni model ve sağlamlıkları ile daha da önem kazanmaya başladı. Son zamanlarda çok fazla görmeye başladığımız ve hatta evlerimize de yaptırdığımız bu çitlerin her alan için ayrı tasarım ve tel örgü modelleri bulunuyor. Özellikle çocuk güvenliği ve oyun sahalarına yapılan bu çitler hem güven veriyor hem de sağlamlığı ile uzun dönem kullanmayı sağlıyor.

Panel Çit

Panel çit eskiden belirli alanlarda gözümüze ilişen tel örgüler şimdilerde neredeyse her yerde karşımıza çıkabiliyor. Her alan için ayrı tasarım ve ayrı modelinde olması bu konuda üretici firmaların duyarlılığını ortaya koymaktadır. Fakat öncelikle belirtmek isteriz ki yaptıracağınız panel çit için dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunuyor. Bu ayrıntıların başında ise; özellikle dış mekan için yaptırılan panel veya örgü çitler hava koşullarına uygun olan maddelerden üretilmiş olmalıdır. Çünkü kışın yağmur, kar ve soğuk havaya maruz kalan panel çitler yazın kavurucu sıcağı ile boğuşmak zorundalar.

tel örgü

Bu yüzden sağlamlık önemlidir. Bunun yanı sıra istediğiniz mekana uygun renk olan panel çitlerden kullanabilmek yine önem teşkil eder. Başka ve yine önemli bir detay ise yaptıracağınız alanın ölçüsüne uygun yapılmasıdır ayrıca ihtiyaca yönelik modelin bulunması da önem teşkil eder.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.