KUFSAD'a Özel Samos Tatili 13.05.2017-14.05.2017

Türkçe'de Sisam Adası olarak adlandırılan Samos, Türkiye’ye en yakın Yunan Adasıdır. Ege Denizi’ndeki sekizinci büyük adadır. Çevresine yayılmış irili ufaklı plajları, yemyeşil doğası, tarihi kalıntıları ve şirin sokaklarıyla, Sisam, ziyaretçilerine sakin bir tatil vaat eder. Samos Ege bölgesine has renkleriyle yapılmış evleri: kıyı şeridinde son derece güzel kumsalları, ziyaretçilere, hoş izlenimler bırakıyor. Bu tatilde profesyonel fotoğrafçımız eşliğinde Samos'un doğal güzelliğini koruyan yapısını ve etkileyici manzaralarını objektifinizle yakalama imkanı bulacaksınız.

13 MAYIS 2017

Saat 09:00'da Kuşadası'ndan feribot ile Samos'a geçiş. 10:30'da Pythagorio Limanı'na varış.Adanın tek kumlu plajı olan ve Flamingo kuşlarının olduğu Psili Amos'a gidiş. Hera Tapınağı ziyareti. Bu etkileyici tapınakta ayağa kaldırılmış tek sütun, çevredeki tanrıça heykelleri ve Roma hamamını göreceksiniz. Daha sonra Timios Stavros Manastırı'na gidiş. Burda olağanüstü manzaranın tadını çıkaracaksınız. Koumaradei ya da Pyrgos Köyü'nde öğle yemeği. Yemekten sonra Pyrgos'un biraz dışında kalan, panoramik fotoğraflar çekmek için ideal bir nokta olan Koutsi'ye gidiş.
Neoklasik evlerin ve binaların bulunduğu Karlovassi'ye hareket. Nightingales Vadisi'nde yürüyüş ve çok şirin bir köy olan Manolates'e geçiş. Bu güzel dağ köyünde Samos'u kuş bakışı fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Manolates'i ziyaret ettikten sonra Samos adasının en güzel turistik köylerinden biri olan Kokkari'ye gidiş. Bitki örtüsünün çok sık olduğu bu beldede, sahiller ve deniz tertemiz.
Akşamüstü Vathi'ye dönüş ve Agia Eirini ziyareti. Burda panoramik fotoğraf çekerken, günbatımını ve gökyüzündeki muhteşem renkleri izleme imkanınız olacak. Tur bitiminde otele transfer. Garden Restoran'da akşam yemeği.

14 MAYIS 2017

Serbest zaman. 16:30'da Vathi limanından Kuşadası'na hareket.

Tur Ücreti :

 • 10- kişi için double odada kişi başı 135 Euro - 20 kişi için kişibaşı 119 Euro - 30 kişi için 120 Euro
 • 10 kişi için single odada kişi başı 151 Euro - 20 kişi için kişibaşı 135 Euro-30 kişi için- 136

Tura Dahil Olan Servisler

 • 13 Mayıs'ta Samos Hotel'de çift kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama & Garden Tavern'da akşam yemeği (limitli içki dahil)
 • 13 Mayıs'ta İngilizce bilen profesyonel fotoğrafçı eşliğinde Samos Turu
 • Kuşadası / Samos / Kuşadası gidiş dönüş feribot bileti
 • Kuşadası ve Samos liman ücretleri

Dahil Olmayan Servisler

 • Öğle yemekleri
 • Vize bedeli
 • Yurtdışı çıkış pulu
 • Her nevi özel harcamalar
 • TURSAB Seyahat Sigortası

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.