Автопробіг в обличчях фоторепортаж з акції проти розбитих доріг у запоріжжі

Автопробіг проти бездоріжжя в обласному центрі відбувся за участі людей з обмеженими можливостями, гучних обвинувачень, коней, дівчат в українському та шибениці. Втім, акція з таким добре підготовленим реквізитом викликала чимало запитань до її організаторів та учасників.

Вчора, 23 березня у середмісті Запоріжжя відбувся автопробіг проти бездоріжжя. Мету заходу організатори означили таким чином: "примусити міську та обласну владу проводити якісний ремонт доріг, тротуарів та трас". Крім того, в запрошенні на акцію протесту для ЗМІ окремо було зазначено, що автопробіг - це ініціатива "групи водіїв" і він не носить політичного характеру. З 13 до 14 години на роздільній смузі перед стінами ОДА почали збиратись учасники майбутньої акції.

Учасники автопробігу запевняють, що про акцію вони дізнались з інтернету і приїхали підтримати ініціативу за внутрішнім покликанням.

У колонні автопробігу вишикувалось близько 20-ти автівок.

На автомобілях розмістили тематичні гасла.

Транспорт учасників заходу був оснащений гучномовцями. Деякі з водіїв вивісили зі своїх автівок українські прапори.

Підтримати акцію проти запорізького бездоріжжя прийшли дівчата, одягнені в українське.

Судячи з реквізиту, організатори вважають, що права власників гужового транспорту у Запоріжжі також порушують.

Серед декорацій - шибениця з повішеним чиновником та КП "ЕЛУАШ", які зробили та оплатили халтурні ремонти доріг.

В числі водіїв, які готуються вдарити автопробігом по запорізькому бездоріжжю - колишній представник "Правого сектору" Володимир Нечипоренко. (ліворуч верхнє фото). Більше знайомих облич ми на автопробігу не знайшли.

До участі у заході долучились і представники маломобільної групи населення. За словами представника запорізької ГО "Берегиня" Олега Остапенка, його разом з колегами запросила до участі в автопробігу жінка Елеонора. Вони погодились, адже дороги у Запоріжжі далекі від досконалості для людей з обмеженими можливостями.

Натомість, дівчата в українських костюмах прийшли підтримати акцію проти бездоріжжя без жодних запрошень. Себе називають студентками запорізьких вишів. Щоправда, яких не уточнюють. Так само, як і те, звідки взяли однакові красиві костюми.

Чи не єдиний, хто під час акції відкрито називав своє ім'я і охоче коментував подію - Володимир Кругліков. Він - співорганізатор акції, голова ГО "Народне зібрання". Втім, запевняє, що до нинішнього заходу це не стосується.

Пан Кругліков розповів, що вони з учасниками підготували 2 звернення: до облдержадміністрації в особі її очільника і до мерії в особах міського голови та депутатів щодо незадовільного стану доріг та низької якості їхнього ремонту. Крім того, серед вимог до влади - прозорі тендери на ремонт дорожнього полотна. Те ж саме стосується тротуарів та доріг обласного значення.

У який спосіб організатори пробігу передали свої вимоги посадовцям - невідомо. Ніхто з учасників, принаймні, до початку руху колонни, до приміщення ОДА не заходив. Близько 14 дня автопробіг від ОДА у супроводі кількох поліцейських автівок попрямував у напрямку бульвара Шевченка до стін міської ради. На цей час рух проспектом Соборним на цій ділянці був паралізований через очікувано створену "тянучку".

Детальніше про акцію проти бездоріжжя з коментарями та самим автопробігом -дивись у відео.

Громадське ТБ Запоріжжя

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.