Anzer Balı Sipariş, Hakiki Anzer Balı Satışı, 0538 700 53 83 Tamamen organik katkisiz ve dogal anzer bali satislarimiz icin bize bu numaradan ulasabilirsiniz 0538 700 53 83.

Anzer Balı Türkiye’de üretilen ve Dünya çapında tanınan eşsiz bir baldır.Anzer Yaylası Rize’nin İkizdere ilçesinde 35 km Güneybatısında kalan bir yayladır. Çiçekliköy olarakta bilinmektedir.450-500 çeşit kır çiçeği bulunan (bunların içinde 80-90 tanesi sadece Anzer’de yetişmektedir) Anzer Yaylası’ndan elde edilen bu bal,çeşitli hastalıklara şifası ile ünlüdür.Haziran ayının ilk haftası ile birlikte kısmen karlı bölgelerde kardelenlerin açmasıyla bahara ve yeşilliğe ilk adımını atan Anzer, müthiş güzelliğini Haziran ayı ile başlayıp Temmuz ayında zirveye taşıyıp Ağustos Ayında tamamlar.Haziran Ayının son haftasında gözlerini çiçeklere açan arılar, Ağustos Ayının ortasına kadar ballarını tamamlarlar.

Anzer Balı Nasıl Kullanılmalıdır

Büyüklere: Sabah Akşam yemeklerden en az bir saat önce aç karnına bir çorba kaşığı

Küçüklere : Sabah Akşam yemeklerden en az bir saat önce aç karnına bir Şeker kaşığı

Bebeklere : Sabah Akşam yemeklerden en az bir saat önce aç karnına bir Çay kaşığı Ilık süt yada su ile şerbet yapılarak ta tüketilebilir.

Kaynak: http://rizeanzerbali.blogspot.com.tr/

Created By
Yılmaz Kaba
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.