Güvenlik Kamera Sistemleri Güvenlik Kamerası, Güvenlik Kamera Servisi

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri, IP Kamera Çözümleri, AHD Kamera Çözümleri, Termal Kamera Çözümleri, Mobil Güvenlik Çözümleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmetleri veriyoruz. İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’nde güvenlik sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz. Güvenlik kamera sistemleri ile ilgili her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın - 0212 451 44 44

Kamera sistemleri terimi, birden fazla kameranın bir araya getirilerek, güvenlik sistemleri, geçiş sistemleri, kontrol sistemleri ve benzeri durumlar için bazen sadece görüntü, bazen de ses eşliğinde kaydı, saklanması ve gerektiğinde izlenmesini, dışa aktarılmasını sağlayan sistemler için kullanılır.

Kamera Sistemleri

Günümüzde kullanılan kamera sistemleri hd, full hd, hd-cvi gibi üst seviye çözünürlükte kayıtları desteklemektedir. Yüksek çözünürlüklü görüntülerin kaydıyla birlikte kamera sistemleri yüz tanıma sistemleri, plaka okuma sistemleri, araç geçiş sistemleri gibi yüksek kalite ve hız gerektiren sistemlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Kamera sistemleri, sanayi, hizmet ve üretim sektörleri ve güvenlik veya kaydın gerekli olduğu işyeri ve konutlarda kullanılmaktadır. Konut ve işyerleri dışında, plaka okuma ve geçiş sistemlerinde kullanılan özel kamera sistemleri de üretilmektedir. Güvenlik sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan kamera sistemleri, hırsız ve yangın alarm sistemlerine ek olarak veya tek başına ev ve iş yerlerinde kullanılmakta ve korunmasında büyük rol oynamaktadır. Kamera sistemleri konutlarda, hırsızlıktan korunma gibi temel amaçlarla kullanılırken, iş yerlerinde disiplin sağlama metodu olarak da kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kaydı yapabilen kamera sistemleri şirketlerdeki para trafiği olan vezne, muhasebe gibi birimlerde caydırıcı araç olarak varlık göstermektedir. Özel amaçlar için üretilen bazı kamera sistemleri, otoyollarda geçiş sistemlerinde, ev ve iş yeri otoparklarında plaka tanıma sistemlerinde de kullanılmaktadır.

Credits:

Created with images by antony_mayfield - "cctv"

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.