Astropay Ön ödemeli kart astropay satın al

Astropay Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Astropay kart özelliklerinin ilki şüphesiz ki, güvenli alışveriş gereci olacaktır. Online mağazalarda yani e-ticaret sitelerinde ve oyun sitelerinde bu sistemi kullanmanız halinde, ödeme aşamasında veya transfer aşamasında güvenlik yönünden bir kaygı duymanıza gerek bulunmamaktadır. Kartlar tek kullanımlık özelliğini içeren sistemlere sahiptir. Ön yükleme bedelini yatırdıktan sonra sizlere bir pin kodu teslim edilir. Astropay al ile elde ettiğiniz pin kodu, belirli limite sahiptir. Limit sizin ihtiyacınız doğrultusunda, ortaya sizin tarafınızdan çıkarılmıştır. Harcama yaptığınız andan itibaren, kartınızın içerisinde hiçbir şekilde para kalmayacaktır. Herhangi bir şekilde kart bilgilerinizin ele geçirilmesinin de bir önemi yoktur. Bu neden ile kart, güvenli ödeme gereci olarak tarif edilmektedir. Ayrıca, kartınız kullanıldığı andan itibaren, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir. Aynı kartın tekrar kullanılması, içinde arta kalan paranın tekrar değerlendirilmesi yani alışverişlerde kullanılması gibi bir özellikte bulunmamaktadır. Bunlar hep size avantaj olarak da yansıtılmakta olup, kartın tercih edilmesinin ana nedenlerini yani özelliklerini meydana getirmektedir.

Astropay Avantajları Nelerdir?

Astropay nedir avantajları ifadesinin içerisinde, sınırsız seçeneğin bulunduğundan bahsetmek abartılı olmayacaktır. Öncelikli olarak kart bedeli şeklinde bir ifade ile karşılaşmazsınız. Banka kartı ya da kredi kartı olmayan bu sistemde limit aşım ücreti, gecikme faizi, nakit çekim ücreti gibi hiçbir ifade sizlerin karşısına çıkmayacaktır. Hangi miktarda ön ödeme yapmış iseniz, o miktarın tamamını alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bankalar, tebligatlar, temerrüt faizleri, yıllık aidatlar kullanım ücretleri, işlem ücretleri gibi bir ifade, Astropay satın al işlemi karşılığında sizlerin karşısına çıkarılmayacaktır. Ayrıca kartınızda kalan parayı bozdurma maksadıyla gündeme getireceğiniz Astropay bozdurma işlemlerinde de, aynı şekilde sizlerden komisyon veya ek ücret talep edilmeyecek olup, bu da karşılaşacağınız avantajların en büyüklerinden bir tanesidir.

Astropay Kart Kullanılmaz ise Ne Olur?

Astropay kart avantajları olarak sıralanan ya da sıralanması gereken özelliklerden bir tanesi de, kartın kullanıp kullanılmayacağı konusudur. Eğer Astropay al ile elde ettiğiniz kartınızı kullanmaz iseniz ya da kullanmaktan vazgeçmiş iseniz, herhangi bir yükümlülük ile karşılaşmazsınız. Hiç kimse hiçbir şekilde size bu konuda hesap sormayacaktır. İstediğiniz zaman kullanır, istediğiniz an kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Eğer vazgeçmiş iseniz ve bu kartın içinde bulunan parayı geri almayı düşünüyor iseniz, yetkili temsilci üzerinden kolay bir işlem yapabilirsiniz. Sadece resmi kimliğe sahip bayi ile irtibata geçmek, Astropay bozdurma işlemini yapmak istediğinizi söylemek yeterlidir. Derhal sistemden kartın size ait olup olmadığı kontrol edilecek, gerekli tespit yapıldıktan sonra, bozdurma işlemi yapılacak, kart içerisinde bulunan Euro Türk lirasına çevrilecektir. u işlemden sonra vermiş olduğunuz sistemde kayıtlı isme tanımlı hesap numarasına yani sizin hesap numaranıza, Türk lirası değeri anında gönderilecektir. Bu aşamada da temsilciler yani yetkili bayiler tarafından sizlere bir avantaj sunulacak ve sizlerden bu işlem karşılığında herhangi bir komisyon talep edilmeyecektir. Yapmış olduğunuz ödemeyi, güncel döviz kurları karşılığında geri alma şansınız her zaman bulunacaktır.

https://www.astropaykartal.gen.tr/

Created By
Astropay Kart
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.