Psorifix Türkiye Resmi Satış - 0312 240 4005 Krem

Psorifix krem Nedir

Psorifix ürününün 2 türlü hali piyasada mevcuttur. Bunlardan ilki krem halidir. Krem halinin miligramı 100 mg dir. Sprey'i ise 50 mg'dır. Sprey psorifixin kapağının rengi sarı renkte olup krem olanı ise beyaz kutuludur. Üzerinde yeşil yazıları mevcuttur. İkisinide firmamız satmaktadır. Kreminin fiyatı 125 TL iken spreyi 79 TL'ye alıcı bulmaktadır.

Psorifix Krem yada Sprey Kullananlar

Psorifix krem kullananlar tarafından bizlere şu an için olumsuz bir geri dönüş yapılmamıştır. Kullanıcılar gayet memnun kaldıkları gibi ürünü akrabalarına, eş ve dostlarına tavsiye etmekten çekinmemişlerdir. Aynı şekilde sprey psorifix içinde kötü bir yorum almamış bulunmaktayız. Firma olarak kullananlar gayet memnunlar.

Psorifix Fiyatı

Psorifix fiyatları bir çok sitede farklıdır. Bir çoğu sahte olmakla birlikte faturasız ürün yollanmaktadır. Orjinal resmi satış fiyatları:

1 Psorifix krem: 125 TL

2 Psorifix Krem: 219 TL

3 Psorifix Krem: 303 TL

-----------------------------------

1 Psorifix Sprey: 79 TL

2 Psorifix Sprey: 149 TL

3 Psorifix Sprey: 199 TL

Psorifix Sprey ve Kremi arasındaki Fark Nedir ?

Arasında işlev olarak bir fark yoktur. her ikiside egzama ve sedef için üretilmiştir. Miligram farkı vardır.

Psorifix Nasıl Kullanılır ?

Psorifix sprey yada krem kullanılmadan önce deri yıkanmalı ve durulanmalıdır. Az bir miktar elinize alınarak ve cilde masaj yaparak kullanılır. 15 dakika sonra aynı yer yıkanmadan tekrar aynı işlemler uygulanarak masaj yapılır. Günde bu şekilde 2 kez tekrarlanır.

Her iki ürünüde 0312 240 40 05 numaralı telefon hattı kullanarak sipariş verebilirsiniz. Gün içerisinde sipariş verdiğiniz psorifix aras kargo güvencesiyle adresinize yollanacak, 1,2 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.

psorifix nedir, ne işe yarar, kullananlar, yorumlar, fiyatı, faydaları, zararları, orjinal, kullanımı

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.