İstanbul Saç Kaynak Merkezi Atrium Paris Kuaför İstanbul saç kaynak merkezi atrium paris kuaförde mikro kaynak, boncuk kaynak vb. hizmetleri %100 garantili bulabilirsiniz. www.atriumpariskuafor.com

Saç kaynakları, saçınızın hacmini, uzunluğunu ve kapsama alanını arttırmanın, yüksek parlaklık seviyelerine ulaşmanın, yeni imaj yaratmanın harika bir yoludur. İster özel bir gün için geçici şahane görünüm veya özel bir tarz elde etme amacı olsun, saç kaynakları bir bayanın en yakın arkadaşıdır.

İstanbul Boncuk Saç Kaynak

Popüler Saç Kaynak Yöntemleri ve Karar Aşaması

Örgü, mumlama, düğüm oluşturma ve kaynak dâhil olmak üzere bugün mevcut olan saç uzatmalarının eklenmesinin çeşitli yöntemleri bulunuyor. Bununla birlikte, birçok farklı seçenek ile karşı karşıya kalındığında hangi saç kaynak yöntemini seçeceğini bilmek zor olabilir. Yeni bir saç imajı için uygulama yöntemine karar vermeden önce, deneyimi kanıtlanmış ve uygulama süreçlerinde titiz bir saç stilisti ile ihtiyaçlarınızı tartışmak önemlidir.

Saç estetiğinde en son teknolojileri kullanan Atrium Paris Kuaför, modern saç kaynak sistemleri ile saçınızın yapısına en uygun yöntemin analizini yaparak, doğal saçlarınızın kolayca, güvenle harmanlanmasını ve uzatılmasını sağlıyor.

Saç Kaynak Uzmanı Bülent Yılmaz

Mikro Halka Kaynak Nedir?

Saç estetiğinde şu ana kadar gelinmiş mükemmel bir sistemdir. Mikro kaynak uzantıları (mikro boncuk olarak da bilinir), saçlarında herhangi bir hasara neden olmaksızın uzun süreli saçını uzatmak isteyenler için idealdir. Mevcut görünümlerine hem uzunluk hem de hacim eklemek isteyenler farklı bir sonuç oluşturmak için kullanılabilirler.

İstanbul Keratin Saç Kaynak

Saçınıza zarar vermeyen ve doğal görünen uzantılar

Kendi saçınızın küçük tutamlarına sarılmış bir mikro halkayı kullanarak uygulanan bu uzantılarla tam ve katmanlı bir görünüm oluşturmak kolaydır. Mikro halka saç derinize 1 cm uzaklıkta uygulanır ve silikon kaplı halkalar ile yerinde tutulur, bu sayede saç uzantıları rahat bir şekilde eklenebilir ve de sağlam bir şekilde sabitlenir. Halkalardan geçirildikten sonra, uzantılar kendi saçınıza yapıştırılır; bu, aylar boyunca güzel görünecek sonuçlar verir.

İstanbul Mikro Saç Kaynak

Bu yarı kalıcı saç uzatmaları hızlı ve ağrısız olarak uygulanabilir ancak bir saç uzmanı tarafından uygulanmayı gerektirir.

Kaynak saç uzantılarınızı endişelenmeden biçimlendirin

Mikro halka kaynak saç uzantıları sektördeki en uzun kullanım sağlayan sonuçları sunuyor ve uygulandıktan sonra aylar boyunca durumlarını koruyor. Saç uzantılarına iyi baktığınız sürece 9 aya kadar parlak ve yumuşak kalacaktır. Mikro boncuk kaynak uzantıları aynı zamanda bazı uygulamalarda olduğu gibi uzatma aralıklarının aksine zamanla yumuşak veya yapışkan olmuyor. Dahası, mikro kaynak uzantıları, uzun sürede maliyet tasarrufları anlamına gelen, çıkartılıp bakımı yapılarak tekrar kullanılabilme özelliğine sahip. Saçlarınız büyüdükçe bakım randevuları her birkaç haftada bir önerilirken, kaynak saç uzantılarının banyo, egzersiz ve uyku gibi günlük aktivitelerde güvende kalacağı anlamına geliyor.

Saç Kaynak Öncesi ve Sonrası

Atrium Paris Kuaför Neden Farklı?

Piyasadaki birçok ürün yapay saçlardan oluşturulurken, Atrium Paris Kuaför saç estetiğinde kullanılan saç kaynağı uzantıları % 100 doğal saçlardan oluşuyor. Bu, ısı koruyucusu kullanıldığı sürece saç kalitesine zarar vermeden maşa, düzleştirici ve diğer ısıya dayalı aletlerle biçimlendirilebileceği anlamına geliyor. Her bir tutamı Atrium Paris Kuaför'ün özel seçimi olan görünmez saç kaynak eklentileri istenilen uzunlukta ve istenilen saç renginde tedarik edilebiliyor.

İstanbul Saç Kaynak

Kaynak saç sistemlerinde kullanılan yapıştırıcılar ise bilimsel olarak benzersiz olan yeni ve benzersiz yapışma formülü olan (alerji yapmayan) polimer bir bağdan oluşuyor. Çam fıstığı ve portakal kabuğu özleri gibi yapıştırıcı malzeme içeren doğal ürünler; yarı saydam ve yaklaşık bir pirinç tanesi ebadında; saçlara hiç bir zarar vermiyor, kendi saçınızın rengini alıyor, bağlar görünmez olup iz veya kalıntı bırakmıyor. Atrium Paris Kuaför'de uygulanan tüm saç kaynakları keratin bazlı bir formülle işleniyor ve bu sayede aylarca dökülüp topaklanma olmuyor.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.