Loading

Hair Fiber saç spreyi dökülmeyen saçlar için hair fiber saç spreyini deneyebilirsiniz Hair Fiber saç Spreyi Sayesinde Hayal Ettiğiniz Saçlara Kavuşabilirsiniz. Hair Fiber Saç Spreyi İle Oldukça Kısa Bir Süre İçerisinde Dolgun ve Parlak Saçlara Sahip Olacaksınız.

Propana / Isobutane Karbon ve hidrojenden meydana gelen renksiz bir gaz olan Hair Fiber www.hairfibersatis.com, spreyden çıkan moleküllerin saça yapışmasını sağlamaktadır. Hair fiber insan sağlığı açısından hiçbir şekilde zararı olmadığı gibi her hangi bir risk’te söz konusu değildir. Hair Fiber saça statik elektrik vererek yapışmasını sağlamaktadır. Saça statik elektrik vererek yapışmasını sağlayan bileşenler şu şekildedir; Dimethyl Ether Ethanol’dur. Saça uygulandığı vakit anında dolgun gösteren bileşen Acrylic Copolymer’dir. Bu bileşenler ile saça yapışan milimetrik küçük tüyler, dışarıdan bakıldığı zaman normal saç görünümü sağlamaktadır. Hair fiber’in etkisini uzun süre devam etmesini sağlayan alkol ve koku bazlı formüller Pigmen ve Fragrance’den oluşmaktadır. Erkekler için özel olarak tasarlanan Hair Fiber saç spreyi, ıslanmaya karşı oldukça etkili olup dışarıdan bakıldığı zaman doğal saç gibi görünüm sağlamaktadır.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.