Gergi Tavan Gergi tavan fiyatları

İç dekorasyonda kullanılan, dekoratif görünümü, esnek ve kolay kullanılabilir yapısıyla tercih edilen Gergi Tavan, aydınlatma sistemlerinin eklenmesiyle de oldukça şık bir görünüm sunar. Son yıllarda dekorasyon çalışmalarının en önemli maddeleri arasına giren bu sistem, iç mekanlarda, tasarımın önemli olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Gergi Tavan kullanımı için oda kısıtlaması yoktur. Evin tüm odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Mutfak, Banyo, Hol ve tüm diğer odalarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Monte aşamasında herhangi bir kirliliğe de yol açmadan kolay monte edilebilen gergi tavan, diğer ürünlere göre de daha uygun fiyatlamayla sahip olunabilen bir üründür. Ürünün çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de özel bir bakıma gerek olmamasıdır.

gergi tavan

İç mimarinin önemli adımları arasında yer alan gergi tavan sistemleri için kullanılan malzemeler arasında; PVC kumaş, alüminyum profil, vida ve vidalama makinesi, ısıtıcı ve spatula yer alır. Çeşitli renk ve desenlerde üretilen ve son derece sağlıklı bir kullanım oluşturan PVC kumaşlar, özel alüminyum profillere gerilir ve istenilen şekil verilir. Bu aşamada, düz, dairesel veya geometrik formlu bir tavan oluşturulabilir. Bu tür bir imkan vermesinden dolayı gergi tavan çalışmaları tamamen özgün ve tasarımsal bir hal almaktadır. Çünkü bu uygulamayı gerçekleştirenler tavanlarında istedikleri görünümü yakalayabilirler. Yalnızca görsellik açısından değil aynı zamanda sağlık ve hijyen açısından da bu sistemler çok fazla tercih edilmektedir.

Sudan ve nemden etkilenmez.

Bakım ve boyama işlemleri gerektirmez.

Kolay temizlenebilir.

Üzerine aydınlatma armatürleri yerleştirilebilir.

Arka aydınlatma yöntemi ile soft ışık kaynağı haline getirilebilir.

Oldukça hafiftir ve düşme gibi bir sorun yaşanmaz.

Yangın sırasında alev almaz.

Ultraviyole ışınlarından etkilenmez.

Kısa ve kolay bir montaj süreci vardır.

Çatlama, ayrılma, yırtılma gibi durumları olmaz.

Üzerine istenilen resmin baskısı yapılır.

Gerektiğinde sökülüp yeniden takılabilir.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.