Вісім запитань до судді Конституційного Суду Шишкіна В.І.

Вельмишановний Вікторе Івановичу!

Засвідчуючи глибоку та щиру повагу, звертаємося до Вас з проханням, сформулювати відповіді на 8 наступних запитань, що хвилюють зараз більшу частину Українського народу.

Ми не шукаємо відповіді на них у політиків, бо вважаємо їх головною причиною значної частини тих проблем, про які йдеться у цьому зверненні!

Ми просимо Вас, долучити до формулювання відповідей і Ваших колег по роботі у Конституційному Суді України, як колишніх, так і нинішніх, що варті поваги та довіри до них!

1. Яким є правове визначення тих подій, які відбуваються починаючи з весни 2014 року на території АР Крим та Донбасу?

2. Чи мають дії президента, уряду, парламенту та інших органів державної влади України ознаки колаборації (англійською: Quisling), і чи була вона визначальною для судового процесу в Міжнародному суді ООН (UN International Court of Justice) у Гаазі, та якими можуть бути його наслідки для України?

3. Яким є правовий статус так званих Мінських угод та Мінського процесу взагалі? Чи існує якась альтернатива Мінському процесові та чи є вірним його визначення, як процесу, з точки зору національного та міжнародного права?

4. Яким є правовий статус так званих «ДНР/ЛНР», чи є вони суб’єктами права взагалі? Якщо так, то якого саме? І чи є співпраця українських органів державної влади, правоохоронних відомств та посадових осіб, зокрема президента, уряду та СБУ, з ними, як і з Росією загалом, легальною з точки зору засад Конституції, Кримінального кодексу, законів України та норм і принципів міжнародного права?

5. Чи можна розраховувати на допомогу Україні з боку країн Заходу, у тому числі постачанням летальної зброї чи іншою технічною допомогою, без того, що Україна офіційно визнає анексію Криму та окупацію Донбасу фактами збройної агресії Росії проти України, шляхом офіційного звернення до ООН на підставі статті 51 Статуту ООН, закликавши ООН визнати право України на оборону, у тому числі колективну?

6. Яким є правовий статус попереднього президента України та чи вимагає процедура імпічменту, передбачена у статті 111 Конституції України, наявності якогось додаткового закону, за відсутності якого її неможливо реалізувати?

7. Чи можна серйозно сприймати потуги президента та органів державної влади у боротьбі з корупцією, якщо в Україні фактично скасована незалежність органів державної влади один від одного та від президента, чим скасована головна ознака української держави, що визначена у статтях 5 та 6 Конституції? І чи не є у такій ситуації будь-яка фінансова допомога чи кредитування уряду, який перебуває під фактичним контролем Порошенка, з боку Заходу сприянням корупції, фінансуванням тероризму (особливо з огляду на те, що НБУ й досі рефінансує та фінансує російські банки та фірми грошима МВФ у тому числі) та становленню в Україні авторитарного режиму, що не спирається більше на легітимність демократичних процесів, а використовує владні повноваження, зокрема силу (поліцію, НГ, «тітушок», прокуратору, ДФС, СБУ) для того, щоб нейтралізувати будь-яку опозицію до себе, режиму, що фактично знищив усі незалежні від нього ЗМІ?

8. Чи є дії президента та органів державної влади України, що він собі їх підпорядкував, такими, що відповідають вимогам статті 17 Конституції України? Чи є блокада торгівлі з підприємствами, що розташовані в Росії, в Криму та на Донбасі порушенням Конституції України чи якихось інших законів України? І чи не є з огляду на статтю 8 Конституції такі поки що спонтанно організовані дії Українського народу спротивом збройній агресії Росії та окупації нею України? Якою з огляду на засади конституціоналізму та норми Конституції України, а також на норми та принципи міжнародного права може і має бути боротьба Українського народу у нинішній ситуації за право жити у своїй національній державі, яка є суверенною демократичною правовою державою її Народу?

Ми Просимо Вас сформулювати Ваше та ваших колег особисте звернення до урядів країн Заходу, у якому Ви від нашого імені вкажете на необхідність визначитися на підставі Статуту ООН з правовим статусом Росії, як держави, зрозумілою мовою права поясните їм, що відбувається в Україні і у який спосіб можна зупинити, закінчивши нашою перемогою війну, що веде проти нас Росія, та як відновити безумовний та всеосяжний суверенітет Українського народу!

Ми гарантуємо Вам усю нашу та усіх Українців світу, що бачать Україну вільною демократичною правовою соціальною національною державою, підтримку у тому числі і матеріальну, якщо така виявиться необхідною для того, щоб оприлюднити таке Ваше звернення від нашого імені у ЗМІ країн Заходу, до урядів яких це звернення має бути спрямоване!

Слава Україні!

Зі щирою повагою,

Український Народ

Це звернення, чи посилання на нього можна копіювати та надсалати за наступними адресами:

фейсбук: https://www.facebook.com/vi.shyshkin?fref=hovercard

e-mail: pum4ua@gmail.com

твіттер: https://twitter.com/PUM4UA

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.