Loading

Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia VIRTUAALNE AVATUD USTE PÄEV

23. aprillil 2020 avame TÜ Viljandi kultuuriakadeemias taas uksed, aga sel korral pisut teisiti – me teeme seda virtuaalselt!

Päeva jooksul on kõigil huvilistel võimalus osaleda erialasid tutvustavatel veebiseminaridel, virtuaalsetel majatuuridel, töötubades ning kohtuda praeguste ja tulevaste tudengitega live-peol!

VEEBISEMINAR: kultuuriakadeemia ja erialade tutvustus

11.00–11.05 tervitussõnad: direktor prof Iñaki Sandoval

11.05–11.15 üliõpilasesinduse tervitus: ÜE president Johanna Kollom

11.15–11.30 muusikaosakonna tutvustus: Marko Mägi

11.30–11.45 kultuurhariduse osakonna tutvustus: Juko-Mart Kõlar (küsimused-vastused sessiooniga ühine kell 13.00 SIIN)

11.45–12.00 etenduskunstide osakonna tutvustus: Taavet Jansen

12.00–12.15 rahvusliku käsitöö osakonna tutvustus: Ave Matsin

Veebiseminari vältel saab sõnumiaknas küsida akadeemia ja õppega seotud küsimusi, millele vastavad osakonnajuhatajad oma ettekande lõpus. Kui soovid osa võtta konkreetse osakonna infotunnist, siis ühine ülekandega endale sobival ajal.

Ühine seminariga SIIN.

VIRTUAALSED TÖÖTOAD

13.00–13.45 kultuurhariduse osakond: küsimused-vastused sessioon

Kultuurikorralduse ning kogukonnahariduse ja huvitegevuse õppekavade virtuaalne infotund, kus saab vastused kõigile õppetööd puudutavatele küsimustele. Infotunnis vastavad küsimustele osakonnajuhataja, õppekorralduse spetsialistid ja programmijuhid. Küsimusi saab esitada sõnumiaknas.

Ühine veebiseminariga SIIN.

14.00–14.45 muusikaosakond: kitarri iseseisev õppimine ja harjutamine algajatele

Muusikaosakonna õppejõud Marek Talts annab näpunäiteid, kuidas iseseisvalt kitarriõpingutega alustada.

Liitu töötoaga SIIN.

15.00–15.45 rahvusliku käsitöö osakond: küsimused-vastused sessioon

Rahvusliku tekstiili eriala ja kultuuripärandi loovrakenduste magistriõppekava virtuaalne infotund, kus saab vastused kõigile õppetööd puudutavatele küsimustele. Õppekavade programmijuhtidele saab küsimusi esitada sõnumiaknas.

Rahvusliku tekstiili eriala veebiseminariga saab liituda SIIN ning kultuuripärandi loovrakenduste magistriõppekavaga seotud küsimustele saab vastused SIIN.

16.00–16.45 etenduskunstide osakond: automaatne vs. manuaalne kaamera

Tuntud foto- ja videoguru Philip Bloom ütleb, et parim kaamera on see, mis on sul kaasas. See mõte on väga veenev, kuid kaotab oma võlu, kui asud nutitelefoniga filmima päikeseloojangus lendavat linnuparve või kuuvalguses sillerdavat järve. Kuidas mõtleb automaatkaamera? Enne ei tea, kui proovime.

Liitu töötoaga SIIN.

Töötubadesse eraldi registreeruda pole vaja, lihtsalt ühine ülekandega Sulle sobival ajal!

VIRTUAALNE 360° MAJATUUR

Soovitame majatuuride videosid vaadata suurelt ekraanilt!

Peamaja

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia peamaja asub Viljandi kesklinnas, aadressil Posti 1. Peamajas paiknevad loenguruumid ja spetsiaalsed õpperuumid – tantsuklassid, multifunktsionaalne black box tüüpi saal, maaliklass, arvutiklassid, raamatukogu ja administratiivüksused. Peamajas toimetavad peamiselt kultuurhariduse ja etenduskunstide osakonna üliõpilased.

Vilma maja

Vilma maja asub peamajast mõnesaja meetri kaugusel, aadressil Turu 7. Majas asub kaasaegne multimeediakeskus, puidutöökoda, teljeklass, butafooria töökojad, auditooriumid, villakoda ja white box tüüpi tantsusaal. Vilma majas õpivad peamiselt rahvusliku käsitöö osakonna ja etenduskunstide osakonna üliõpilased.

Muusikamaja

Muusikamaja asub peamajast paarisaja meetri kaugusel, aadressil Jakobsoni 14. Lisaks õppe- ja harjutusklassidele asub hoones tipptasemel muusikastuudio. Muusikamaja on ehitatud spetsiaalselt muusikaõpinguteks, seega on seal suurepärane akustika ja ruumilahendused.

ÕHTUNE ,,TIKS"

Kell 19.00 alustab meeleolukas „tiks“ koos praeguste ja tulevaste tudengitega. Mõnusaks äraolemiseks mängib otse-eetris muusikat TÜ VKA tudeng Kasper Kaar. Kindlasti küsi sõnumiaknas ära kõik tudengielu puudutavad küsimused! ;)

Ühine virtuaalse peoga SIIN.

Lisainfo: Aet Seil (aet.seil@ut.ee, 5348 4306)

Created By
taavet Jansen
Appreciate