EVDEN EVE NAKLİYAT ŞEHİRİÇİ VE ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

1-) Evden Eve Nakliyat

08.00 itibari ile eşyalarınızın paketlenme işlemine başlanmaktadır. En ufak eşyalarınızın dahi paketlenmesi, araca doğru şekilde yerleştirilmesi, kıyafetlerinizin portatif dolaba yerleştirilmesi, değerli eşyalarınızın özel kilit sistemine sahip kasalarımıza yerleştirilmesi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma noktasından araçlarımıza yerleştirilen eşyalarınız maksimum 5 saat sürede varış noktasına ulaştırılır ve talebiniz doğrultusunda montaj işlemleri gerçekleştirilerek teslim edilir.

2-) Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık sektöründe de hizmet veren Günaydın Evden Eve Nakliyat firması, 81 ilde hizmet vermektedir. İstanbul’dan Kars’a İzmir’den Ardahan’a eşyalarınız güvenle paketlenerek varış noktasına teslim edilir. Yolculuk süresince deneyimli ekimizin garantisi altında bulunan eşyalarınızı varış noktasına ulaşana kadar GPS ile takip edebilir, bilgilendirme SMS’leri ile eşyalarınızın durumunu ve varış saatini an ve an takip edebilirsiniz.

3-) Ev Depolama

Ev depolama tabiri, eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, ve sizin belirttiğiniz tarihte belirtilen adrese taşınması ve yerleştirilmesini kapsar. Günaydın Evden Eve Nakliyat, kurulduğu ilk yıldan beri ev depolama sektöründe 1500’nin üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adresinizden alınan eşyalarınız, teslim tarihine kadar Günaydın Evden Eve Nakliyat firmasının sigortası altındadır. Teslim gününde evinizden alınan en ufak eşyalarınızdan ziynet eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınız 7\24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Dilediğiniz zaman depo bölgemizden eşyalarınızı izleyebilir, eşyalarınızın durumunu gelip görebilir, dilediğiniz zaman depodan çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

4-) Kurumsal Nakliyat

Kurumsal nakliyat sektörü çerçevesinde, büyük işyerlerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması Günaydın Evden Eve Nakliyat güvencesi altındadır. 18 araçlık geniş filosu ve 36 kişilik uzman ekibi ile kurumsal eşyalarınız hızla ve güvenle taşınmaktadır. Taşınan eşyalarınızın teslimi maksimum 8 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

5-) Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı küçük ölçekli eşyalarınızın taşınması ve teslim adresine ulaştırılmasıdır. Günaydın Evden Eve Nakliyat firması parça eşya taşımacılığı sektöründe de hizmet vermektedir.

6-) Ofis Taşımacılığı

Şehir içi ve Şehirler arası ofis taşımacılığı çerçevesinde ofisinizin bulunduğu konumdan başka bir konuma taşınması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri, ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ofisinizde bulunan elektronik eşyalarınız zarar görmeden paketlenerek, kurulumu yine ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Credits:

evden eve

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.