Samsung Smart İp Tv

Bu makalemizde Samsung smart televizyonu olanların iptv uygulamasını ve Türkçe kanalları nasıl ekleyeceklerini anlatmaya çalışacağım. Öncelikle Samsung Smart İp TV’nizin kumandasından Samsung app menüsüne girdikten sonra ara kısmına ‘iptv’ yazıp aratıyoruz, arama sonuçlarında smart iptv app’i seçip yüklüyorsunuz.

Kaynak : http://www.poweriptv.com/

Öncelikle Samsung TV'nizin kumandasından Samsung app menüsüne girdikten sonra ara kısmına 'iptv' yazıp aratıyoruz, arama sonuçlarında smart iptv app'i seçip yüklüyorsunuz.

Yükleme işlemi bittikten sonra Smart IPTV uygulamasını çalıştırdığınızda yabancı örnek olarak eklenmiş bir kaç kanal göreceksiniz, bunlar işimize yaramayacağı için bu kanalları sileceğiz.

Yükleme işlemi bittikten sonra Smart IPTV uygulamasını çalıştırdığınızda yabancı örnek olarak eklenmiş bir kaç kanal göreceksiniz, bunlar işimize yaramayacağı için bu kanalları sileceğiz.

Şimdi gelelim örnek kanal listesini silmeye ve yeni Türkçe kanal listemizi eklemeye. bu işleme başlamadan önce bilmemiz gereken önemli bir nokta var Samsung TV’nizin MAC adresi, resimde gördüğünüz kırmızı renkle kapatılmış kısımda Samsung TV‘nizin MAC adresi bulunmaktadır, örnek 00:12:34:56:AB:CD bu şekilde, sizinki tabiki farklı olacak.

Şimdi gelelim örnek kanal listesini silmeye ve yeni Türkçe kanal listemizi eklemeye. bu işleme başlamadan önce bilmemiz gereken önemli bir nokta var Samsung TV’nizin MAC adresi, resimde gördüğünüz kırmızı renkle kapatılmış kısımda Samsung TV’nizin MAC adresi bulunmaktadır, örnek 00:12:34:56:AB:CD bu şekilde, sizinki tabiki farklı olacak

Created By
Ahmet Nesir
Appreciate

Credits:

Samsung Smart İp Tv , Satın Al , Nedir , Nasıl Kullanılır , Güvenilir Mi ? , 4k , 5k , 10 k , HD , 1080 HD

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.