Hasan Dere Grammophon Event's Grammophon event's kurucusu hasan dere hakkında detaylı bilgiyi sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Kendinden büyük dört erkek kardeşi bulunan Hasan Dere, 1973 yılında Almanya’nın Dortmund şehrinde dünyaya geldi. Aslen mersinli olan ve kardeşleriyle birlikte küçük yaşlarda iş hayatına atılan ve ağabeylerinden çok şey öğrenerek kendi vizyonunu geliştiren Hasan Dere, bir süre Yunanistan’da ikamet etti. Yunanistan’dan sonra doğduğu şehir Dortmund’a dönen Dere, burada restoran ve balo salonu “Grammophon” u açarak hem yabancı hem de Türk müşterilerin hizmetine sundu. Dortmund’da bir ilk olan mekân kısa sürede yoğun istek görerek Hasan Dere’nin başarısını üst seviyelere çıkardı.

Hasan Dere

Grammophon Event's

“First class” hizmet sunan mekânda müşteri memnuniyeti her şeyin üstünde tutuluyor. Elit insanların bir araya gelerek eğlendikleri mekânda kavga ve gürültünün adının bile geçmesine fırsat vermeden, mekânda rahatsız edilme kaygısı gütmeden, müşterilerin gönül rahatlığıyla yemeğini yiyerek müziğini dinleme olanağı sağlıyor. Personel konukların etrafında pervane gibi dönerek hizmetinden memnun kalacağınız kar amacı gütmeyen müşteri memnuniyetine odaklı bir mekânı ortaya çıkıyor. Sadece Almanya’da değil birçok ülkede isminden söz ettiren başarılı işletmeci “daha iyisi değil en iyisini yapmak” idealini nezih ve memnuniyet odaklı bir mekânla taçlandırmıştır. Akdeniz lezzetini ve dünya mutfağından oluşan yemekler, eğlence ve müziği bünyesinde barındıran mekâna Stuttgart, Hamburg, Köln, Frankfurt ve Duesseldorf gibi şehirlerin yanında Hollanda, Fransa, Belçika ve İskandinav ülkelerinden de birçok kişi ziyaret etmiştir. Birçok ünlü ismi sahnede konuklarla buluşturan 650 kişilik mekân prestijli bir marka haline gelerek isminden kısa sürede söz ettirmiştir. Almanya’da yaşamını sürdüren konukları Türk müziği ile memleket özlemlerini gidererek, eğlence, Akdeniz ve dünya mutfağı ile buluşturuyor. Şuan İstanbul’da hayatını sürdüren başarılı işletmeci İstanbul’da 3. ve 4. mekânını açmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.