Çatı Merdiveni çatı merdiven fiyatları

Özellikle birçok insanın hayalinde çatı olan bir ev vardır. Çünkü daha samimi, daha otantik daha yaşanılası yerler genellikle çatı katlarıdır. Bu tür evlerde bulunan çatı katlarından veya apartmanların üst katlarından çatıya çıkmak için buralara genellikle merdiven dayanması gerekir. Kimi zaman çatıya çıkılması için yapılmış güzel bir giriş bulunsa da, herhangi bir merdiven bulunmayan ve ev tipi veya inşaat tipi merdivenlerle de güvensiz bir ortam oluşturan çatı katları için son zamanlarda çatı merdivenleri kullanılmaktadır.

Aytürk Mimarlık

Adres: Ahmetyesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul

Telefon: 0216 398 27 48 - 0216 498 89 81

GSM: 0533 466 23 90 ( Numan DEMİR )

Günümüzde düşük metrekareli alanlar için birçok mimari yapıda sıklıkla çatı merdivenleri tercih edilmektedir. Bu seçenek, bir zorunluluk olmanın yanında aynı zamanda estetik görünümü sayesinde bir tercih sebebi de olabilir. Portatif olan çatı merdiveni, kolay ve pratik bir kullanım sunar. Böylece herhangi bir zorluk ile karşılaşılmadan tıpkı bir kattan diğerine çıkar gibi çatıya çıkmak da kolaylaşır, üstelik büyük yer kaplayan bir alan da gerekmez.

Çatı merdivenleri, farklı modellerde farklı renklerde hatta farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Evlerde, iş yerlerinde, apartmanlarda veya ihtiyaç duyulan birçok mekanda hem görünüşüne katkı sağlamak hem de pratik bir kullanım oluşturmak için bu tür portatif çatı merdivenleri kullanılabilir. Farklı modeller ve malzemeler demek, farklı fiyatlandırmalar demektir. Bu da demek oluyor ki, belirli bir fiyatlandırma yerine her bütçeye uygun farklı seçenekler olması, insanların kendi seçtikleri modele kavuşmalarını ve aynı zamanda ekonomilerini de düşünmelerini sağlamaktadır. Hem ihtiyaçlara hem de beğenilere hitap eden bu ürünler, çatıya çıkma ihtiyacında insanların merdiven taşıma ve güvensiz bir şekilde çatıya çıkmasını engellemektedir.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.