Rize Web Tasarım, SEO Reklam, Web Yazılım web tasarım, web tasarım dersleri, web tasarım nasıl yapılır, rize web tasarım, rize yayzılım, rize reklam, rize adwors, rize seo, rize uzman web

Garantili Seo Danışmanlığı

Bizim temel prensibimiz öncelikle garantili seo danışmanlığı olduğu için önce web sitenizin google arama sayfalarında günden güne (haftadan haftaya - kelimeye bağlı) ön sıralara doğru geldiğini görüp google ilk sayfa hatta yine kelimeye bağlı olarak ilk sıra garantisi sunabiliyoruz.Kısacası google'de yürüdüğünü gör öyle ödeme yap; yanı garantili seo.Firmanızı yeni kurduysanız ve bol müşteriye ihtiyacınız varsa,mutlaka internet hemen aklınıza düşecektir.

Çünkü internetin çok büyük bir pazar alanı olduðunu herkes bilir.Fakat önemli olan bu pazarda bilinir ve popüler olabilmektir.Bu da kurumsal seo danışmanı kişi veya kurumlar tarafından sağlanır.Kurumsal seo demek SEO işini yapan resmi firmalar demektir.Yani firmanızı zirveye taşıcak olan firmalardır.

Web sitenizi internette kendi sektöründe bir numara yapabilmeniz için kurumsal seo firması ile anlaşıp uzun süreler çalışmanız gerekir.Bu işlemler sonucunda web siteniz tavan yapabilir.Fakat bu süreçte maddi manevi çok uğraş vermeniz gerekmektedir.

Web sitenizi Google'da kendi sektöründe zirveye taşıdıktan sonra,ücretsiz olarak ömürlük reklamınız yayınlanacak demektir.Seo çalışması yaptırmazsanız reklam giderleriniz sürekli artacak ve reklamsız iş yapamaz hale geleceksiniz.

Böyle bir iş hayatı istemiyorsanız,reklam giderlerinizi minimuma düşürüp bol reklam yapmayı planlıyorsanız mutlaka kurumsal seo çalışması yaptırmalısınız. Kurumsal Seo çalışması yaptırdıktan sonra ticari kazanımlarınız artacaktır.

Nette güvenilir kurumsal seo danışmanı arayışınıza bizimle tanışarak son verebilirsiniz. Bizler sizlere kurumsal seo danışmanlığı hizmeti olarak en güvenilir ve sonuca ulaştırıcı seo hizmetlerini sunmaktan gurur duyarız.

Dmoz Kaydı Nasıl Yapılır

Rize web tasarım olarak siz müşterilerimize web sitesine ilave olarak google ilk sayfa veya sıra seo desteği de vermekteyiz. Sizlere bu makalemizde dmoz dizinine site nasıl kayıt ettirilir, insanlar neden bu dizinde yer almak ister bu dizinin önemi nedir bunları açıklayacağım. Öncelikle Dmoz’un ne olduğunu açıklayarak yola çıkalım. Dmoz dünyaca ünlü bir açık dizin projesidir. Bu açık dizin projesinin yönetimi her ülkeden katılan gönüllü editörler ile olmaktadır.

Dmoz’u fiğer dizin projelerinden farklı kılan ise arama motorları tarafından dmoz’un desteklenmesidir. Google,yahoo,msn gibi en çok kullanılan arama motorları örümceklerini buraya salarak buradan link toplarlar. Bu da organik seo açısından büyük öneme sahiptir. Dmoz’a kabul edilen bir site kısa sürede serp sonuçlarnda yükselişe geçer. İşte bu yüzden webmasterlar sitelerini dmoz açık dizin projesine kayıt ettirmek için çabalarlar.

Dizine Gönderirken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Katagoriyi Doğru Seçin: İnsanların dmoz’a sitelerini gönderirken en çok yaptığı hata sitelerini ilgisiz kategoriye göndermektir. Burada şu kategoride olsam daha fazla hit alırım mantığıyla değil, içeriğiniz ne ile ilgiliyse o kategoriye başvurmanız gerekir.

Site Başlığına Dikkat: Türk milleti genellikle her yerden anahtar kelimede link almaya çalıştığı için dmoz’da da aynısını yapmayı deniyor ve site başlığı kısmına anahtar kelimesini yazıyor. Oysaki burada site isminizi yazmanız daha mantıklıdır. Örnek verecek olursak temizlik şirketi’ni dmoz’a kayıt ettiriyorsanız Başlığı Ahmet Temizlik olarak eklemelisiniz. Temizlik Şirketi,Temizlik Şirketleri gibi kelimelerle başvurursanız %99.9 kabul edilmeyecektir.Başlık belirlerken yapılan bir diğer büyük hata ise başlığın tümünü büyük harfle yazmaktır. “AHMET TEMİZLİK” yerine sadece kelimelerin baş harfleri büyük yazılarak “Ahmet Temizlik” şeklinde gönderilmelidir.

Site URL’sine dikkat edin: Dmoz’a site eklerken çok dil seçeneğine sahip olan sitelerin genellikle yaptığı hata direk site adresini yazmaktır.Eğer siteniz birden fazla dil desteği sunuyorsa ve siz sitenizi dmoz’un Türkçe kısmına ekliyorsanız Türkçe hizmet verdiğiniz url’yi göndermelisiniz.

Site Açıklaması: Burada dikkat etmeniz gereken şey yazım hatalarına dikkat etmeli ve düzgün bir Türkçe ile yazmalısınız. Dmoz’un belirttiği kriterlere göre yazmalısınız. İçerisine html kodu eklemeden, her kelimeyi büyük harfle yazmadan,her kelimenin ilk harfini büyük harf yapmadan sade bir şekilde kısa ve öz olarak sitenizin açıklamasını yapmalısınız.

Son olarak şunu söyleyelim dmoz editörleri kesinlikle spam olan siteleri dmoz’a kabul etmezler. Günümüzde internet sitelerinin çoğalması ile birlikte spam siteler artmaktadır. Bu kirli internet dünyasında google ve diğer arama motorları elbetteki en temiz,kaliteli siteleri müşterilerine sunmaktadır. Burada dmoz’un etkisi daha belirgin olmaktadır. Google dmoz’a giren sitelere bu yüzden ayrıcalık tanımaktadır. Seo için dmoz büyük önem taşımaktadır.

Web & Arayüz Tasarım

Rize Web Tasarım bilişim olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve çalıma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Kullanıcı deneyimi olarak türkçeye çevirebileceğimiz bu kavram birçok sektörde kullanıcı ile etkileşim sağlayan her ürün yada hizmette kullanılmaktadır.

Web tasarımında ise kullanıcı deneyimi kavramı kullanıcılarınızın web sitenizde kaybolmamaları aradıklarını rahatlıkla bulmaları öne çıkarmak istediğiniz içerikleri okumalarını yada özellikle satışını arttırmak istediğiniz ürünlere yönlendirilmesi gibi bir çok konuda kullanıcı tepkilerinin neler olabileceğini ölçmek ve buna uygun tasarımlar üretmekle ilgilidir.

Sektörde geçirdiğimiz 15 yılın ardından tasarımlarımızı yaparken bu sayfada yazan tüm kuralları dikkate alarak hazırladığımız web arayüz tasarımı ile kullanıcılarınızın sitenize güven duymalarını, vakit geçirmelerini eğer bir satış sitesi ise satın alma oranlarını arttırmanızı sağlıyoruz.

Site içi iş akışı, site harıtası oluşumundan sonra web projesindeki her bir sayfanın içeriğinin ve sitenin amacına uygun olarak kullanıcıların davranışlarının neler olması gerektiğinin kabaca şekillendirildiği aşamadır.

Her bir sayfadaki elemanların önem derecelerinin belirlenmesi o sayfadaki en önemli kısmın ne olduğu ve bir linke tıklandığında örneğin kullanıcıların yorum yapmalarını yada bir ürün satın almalarını sağlamak için geçilecek aşamaların neler olduğunun belirlendiği aşamadır.

Bir web projesine başlarken ilk olarak bir temel atılması gerekmektedir. Bu temel web sitenizin içeriğinin belirlenmesi içeriklerin bir araya getirilmesi ile başlar. Web sayfası yada projesinde var olan tüm sayfalar bu etapta müşterilerimiz ile beraber olarak belirlenir.

Projede yer alan tüm ana başlıklar ve bunlara bağlı sayfa ve alt sayfalar belirlenir. Bunların yazılı hale getirilmesi üzerinde düzenlemeler yapılması açısından oldukça önemlidir. Bir site haritası oluşturarak başlanan her proje başarı sağlamak adına sağlam bir adım atmış demektir.

Tasarladığımız tüm web sitelerinde tüm modern web tarayıcıları destekler şekilde CSS kodlamaktayız. Bunun yanısıra her zaman web arayüz tasarımı gelişimine katkıdan ziyade zarar veren Internet Explorer tarayıcıları için ekstra css kodlama yapmaktayız.

Evet IE6 için bile. (Not: IE6’nın ömrümüzü yemişliği vardır.) Ayrıca dileyen müşterilerimiz için hazırladığımız tüm sayfaları responsive mobil uyumlu olarak da kodlamaktayız. Böyle tüm akıllı telefon ve tabletler için ayrıca bir uygulamaya gerek duymadan web sitenizin her platformdan erişimini kolaylaştırıyoruz.

Tüm alanlarda her zaman her hizmeti yarım alan yada alamayan görme engelliler için text browserlar yada arama motorları botları için web siteniz düzgün bir şekilde kodlanmış mı? Resim alt etiketleri ve başlıkları yazılmış mı?

Yazıldı ise bir sayfa da 10 resim var ise hepsinin açıklamaları aynı mı? İşte tüm bunlara dikkat ederek kodladığımız arayüzler yukarda bahsettiğimiz tüm platform ve görme engelliler için faydalı bir websitesi haline gelir. Section 508 testleri ile de sayfanın erişilebilirlik düzeyi test edilerek engelleri aşmanızı sağlarız.

Diyelimki çok acil bir teklif vereceksiniz. Ürününüzün o henüz basılı bir broşürü de yok. Ne yaparsınız. Eğer web sayfanızın baszkıya uyumlu hali kodlanmadı ise yazıcıdan aldığınız çıktı gerçekten de hiç profesyonel durmayabilir.

Prestijinizin sarsılmasına ve o işi alamamanıza bile neden olabiilr. İşte tam burada eğer web sayfanızın basılı ortam için de uygun versiyonunu kodlatırsanız browser kapasiteleri dahilinde web sayfanızın gereksiz her bölümü çıktıktan sonra ürün adı açıklaması ve resmini içeren bir çıktıyı rahatlıkla teklifinizin arasına koyabilirsiniz.

Web Tasarım 500 TL

500 liradan başlayan Web sitesi fiyatlarımızla belkide bir ilke imza atıyoruz.Web & Arayüz Tasarım Web Tasarım firmalar için hayat kaynağıdır. Rakiplerinizden sıyrılıp, müşteri potansiyelinizi arttırmanız için web sitenizi tasarlıyoruz.

Seo Danışmanlığı Sitenizi google aramalarında üst sıralarda çıkartarak rakiplerinizden sıyrılmanızı ve daha kolay fark edilmenizi sağlıyoruz. Domain & Hosting Bir sitenin olmassa olmazıdır domain ve hosting. Siteniz için en uygun domain adresini ve hosting paketini sizlere sunuyoruz. Reklam Danışmanlığı Günümüzde reklam bir şirket için en iyi tanıtım yöntemidir.

Firmanız için en uygun reklamı, en uygun reklam platformlarında yayınlıyoruz. Masaüstü Yayıncılık Masaüstü yayıncılık hizmetimiz ile fimanızı kuruluş ve gelişme aşamalarında müşterilerinize duyuruyoruz.

Mimari Projeler Her türlü mimari projeleriniz, alanında uzmanlaşmış mimarlarımız tarafından itina ile çizilerek sizlere teslim ediliyor. Prodüksiyon Radyo reklamları müşterilere doğrudan ulaşmanızı sağlar. Firmanız için uygun seslendirmeyi yaparak uygun radyolarda reklamınızı yayınlıyoruz.

Promosyon Ürünleri Promosyon ürünleri reklamın en kalıcı yöntemlerinden bir tanesidir. Promosyonlu ürününüz ile firmanızı kolayca tanıtabilirsiniz.. Paket Yazılımlar Hazır paket yazılımlarımız ile çok kısa sürede profesyonel bir web sitesi sahibi olabilir, hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://rizewebtasarim.blogspot.com.tr/

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.