Loading

BODY FAT KILLER® SPAĽOVAČ TUKOV & prírodný HĹBKOVÝ DETOX

BODY FAT KILLER® je prelomový prírodný funkčný nápoj na každodenné použitie. Kombinácia starostlivo vybraných prírodných surovín podporí vašu snahu o vytúženú postavu, celkové zdravie, uhasí smäd a hydratuje telo.

BFK je spoľahlivým partnerom pri celkovej detoxikačnej očiste. Sami s prekvapením pocítite, že sa cítite „ľahšie“ a ste plný energie.

ZÁKLAD ZDRAVIA

Čínska tradičná medicína Stará už tisíce rokov, považuje za základ zdravia zdravý gastro-intestinálny trakt (GIT). Keď je čístý, imunitný systém je natoľko silný, že ho neohrozí žiadna choroba.

Gastro-intestinálny trakt (GIT)

Každý si vie predstaviť, ako bude vyzerať po štyroch dňoch surové mäso, ktoré zabudnete v kuchyni na stole ... Pri nepravidelnej stolici, resp. ako doktori lekári označujú túto „chorobu“ – lenivé črevo, ktorým trpí 90% žien a 35% mužov, sa tieto nebezpečné hnilobné toxíny dostávajú do tela a negatívne ovplyvňujú naše zdravie.

BODY FAT KILLER® je výsledkom práce uznávaných odborníkov v oblasti dietológie, biotechnológie, farmaceutického výskumu, Čínskej tradičnej medicíny a Ayurvédy. Bol navrhnutý na reguláciu hmotnosti prirodzenou cestou. Je to nápoj, s ktorým sa CÍTITE LEPŠIETM. ÚČINKY, KTORÉ POCÍTITE SAMI

  • znížuje apetít vyrovnaním hladiny glukózy v krvi,
  • zrýchľuje spaľovanie tukov, čím pomáha pri regulácií váhy
  • podporuje efektívnejšie spracovanie tukov v metabolizme
  • podporuje črevnú mikroflóru,
  • pomáha potláčať tvorbu tukov a ich ukladanie v tele.

BFK obsahuje jedinečnú kombináciu starostlivo vybraných ovocných štiav a rastlinných extraktov. Jeho jemná osviežujúca a nezameniteľná chuť grapefruitu a ananásu so zázvorom bude jednoducho dokonalým zážitkom.

Prírodné zloženie bez konzervantov a pridaných cukrov a sladidiel, bez chémie a cudzorodých látok, ktoré majú nepriaznivý vplyv na zdravie

Sme si istí, že vás bude sprevádzať pri vašom zdravom životnom štýle. Jeho sladká chuť pochádza len z ovocných zložiek. Vzhľadom na jeho výnimočné pozitívne vlastnosti je vhodný a bezpečný rovnako pre deti ako i pre dospelých. Je vhodný na každodenné použitie. Má nízky glykemický index a preto môže byť alternatívou aj pre ľudí s cukrovkou.

AKO PIŤ BODY FAT KILLER®

BFK je skvelou voľbou ako náhrada za bežné nealkoholické nápoje, oproti ktorým neobsahuje pridané cukry a umelé sladidlá. Je správnym doplnkom zdravého životného štýlu.Skúsenosť našich klientov hovorí jasne

20 minút pred jedlom ak chce človek chudnúť, tak je vhodné BFK si vychutnať cca 20 minút pred každým jedlom. Vláknina, ktorú obsahuje, nielen čistí črevá a vyživuje črevnú mikroflóru, ale zároveň aj vás na čas zasýti. Tým človek nezje tolko veľa.

20 minút pred športom ak chcete dosiahnuť lepšie výsledky pri rysovaní postavy vo fitku, či pri športe, BFK je skvelou alternatívou. Výsledky sa dostavia nielen lepším a ľahším pocitom pri cvičení, ale aj na pokožke, po zbavení sa nebezpečných toxínov.

"CÍŤTE SA LEPŠIE™"

info@spacelab.sk

BODY FAT KILLER®

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a copyright violation, please follow the DMCA section in the Terms of Use.