BoraJet borajetucak.com

Borajet Türkiye’de başka bir örneği olmayan fakat yurt dışında oldukça yaygın olarak kullanılan bir havacılık hizmeti veriyor. Kısa mesafeli bağlantı uçuşlarıyla Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip.

Borajet’in filosu, genç ve son teknoloji ürünü Embraer E-190 tipi uçaklardan oluşuyor. Bu uçakları ve seçkin personeli ile özel uçak konforunu misafirlerine yaşatan BoraJet, mükemmel bir müşteri deneyimi için ikramlarından da ücret almıyor.

Daha önce uçulmayan yurt içi ve yurt dışı destinasyonlara uçan Borajet’in alternatif güzergahlarından bazıları; Çanakkale, Tokat ve Siirt... Şüphesiz ki bu yörelerin insanına hızlı, güvenli ve konforlu seyahat hakkını tanıyan BoraJet her geçen gün misafir sayısını arttırarak “Türkiye’nin Kalite Havayolu” olma iddiasının hakkını veriyor.

Borajet ile uçmak için günün her saati, Bora Jet Çağrı Merkezi Numarası 0 850 222 26 72’den rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca http://www.borajetucak.com/ adresi ve seyahat acentelerinden de uçuşlar hakkında bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca BoraJet misafirleri, uçuştan 24 saat öncesinden başlayarak ve uçuşa 2 saat kalana dek web sitesinden online check-in de yaptırabilirler.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.