Paykasa,Paykasa Kart Satış ve Bozdurma Paykasa kart satın alma,paykasa kart fiyatları, paykasa bozdurma işlemleri ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Herhangi bir alışveriş sitesinde veya mağaza ödeme sayfasında ödeme yöntemlerine geldiğinizde ve paykasa kart ile online olarak ödeme seçim yaptığınızda 16 haneli kart numarası ile güvenlik kodu (CVV) ve son kullanma tarihi girerek ödeme yapabilirsiniz.Hızlı ve Güvenli Bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz hem hızlı hem uygun hemde güvenli olunca müşterilerimizden çok olumlu yorumlar alıyoruz aldığımız yorumların karşılığını sizlere olumlu bir şekilde veriyoruz. Paykasa ailesi Sizlerin herzaman yanınızda olduğunu bilmenizi en içten dileklerimizle siz değerli müşterilerimize sölüyoruz.Yeni Yılın 2017 heyecanı sizlerle beraber paykasa satışlarında son surat devam ediyoruz. Hika Kart A.Ş paykasa ve astropay satışlarımızla mutlu yüzler görmek istiyorsanız. Bizleri tercih ediniz teşekkürler.

PAYKASA KART NEDİR NE İŞE YARAR

Paykasa internet üzerinden harcamalar için çıkarılmış bir ön ödemeli karttır.Hika Kart satışlarında , uygun Paykasa fiyatları ile Paykasa alma şansını sunuyoruz.Özellilek internet üzerinde alışveriş yaparken sitelere güvenemeyip kredi kartı kullanmak istemeyenler için çok güzel bir ödeme yöntemidir.Türkiye’nin ve Avrupanın en güvenli Paykasa kendinize uygun yatırımı yapıp 1 dakikadan az bir sürede sahip olabileceğiniz ön ödemeli kart sistemidir.Türkiye’nin En Güvenli Ana Satış Merkezi Paykasa Sizlerle En güvenli Alışveriş Olasınığını Sıfır Riske indiriyoruz ve mutlu paykasa müşterileri kuruyoruZ. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.