А якби Майдану не сталося?... думки вголос

Над чим працюють баРИГИ в інформаційному просторі? Яку емоційну думку намагаються сформувати у більшості населення Украіни?

Спостерігається наступна тенденція:

Головна теза – ніби Майдан спланували зазделегідь, а ми "дурні" на це повелися і ось так "необачно" допомогли влаштувати "внутрішній олігархічний переворот". Деякі інформаційні помийники "Мінстеця та Ко" вже відкрито називають майданівців "майдаунами" та "майданутими"... І, на жаль, дійшло до того, що вже не тількі "вата" так називає майданівців, які протягом трьох нелегких місяців, вдень і вночі, боролися за Украіну без бандюків. Цю брудну "джинсу" лайкають та розповсюджують люди, які колись підтримували Майдан (скоріш за все тільки на словах, правда...), але тепер самі всмоктують весь інформаційний непотреб, який їм пропонують баРИГО-ЗМІ...

Та не буду писати багато про зовсім сумне... Висловлю свою думку щодо Майдану:

Майдан зіграв важливу переламну роль не тільки в свідомості людей. Так, Майданом скористалися... Але не спланували. Коли розганяли студентів – метою було залякати інших, за московським сценарієм "на Болотной", який дуже непогано спрацював. Але психологія українців виявилася іншою і все сталося навпаки.

Згадаємо, що народ повстав проти бандитської влади по всій Україні

Не буду вдаватися до довгих міркувань з приводу того, що протягом цих трьох нелегких місяців баРИГИ вивчали Майдан та лояльних до нього людей, щоб вчинити реванш. Безумовно, паралельно організовуючи їх та направляючи протестуючих в потрібне Системі русло.

Оскільки Майдан можна було розділити приблизно на три групи людей: активні майданівці, активні помічники майданівців та ті люди, які лише приходили на щотижневе віче..., то план вимальовувався простий – перенаправити на війну всіх активних, та при нагоді – знищити. А іншому населенню, з часом, через ЗМІ вкласти в голову свою версію Майдану (як "совкам" про Другу Світову). Що і спостерігаємо зараз.

Тепер два слова з приводу того що би ми мали, якби Майдану не сталося:

Скоріш за все нас довели би до повномасштабної війни, як в Сирії. З повітряними атаками, руїною і купою жертв на території всієї Украіни. Пояснюю чому: якби при владі залишився Овоч – його б Охендовський переобрав на 2-й термін, так само, як на перший, так само як і Пєтю "водінтур". Світова спільнота при цьому давно б від нас відмежувалася. Янукович продовжив би здавати території і стратегічні об'єкти мирним шляхом. І тоді б вже повстала Західна Украіна, а до неї б долучилися інші небайдужі патріоти. І відбувалося б це вже не "ЄвроМайданом", а повноцінним спротивом. Відразу це було б трактовано громадянською війною і Путін почав би допомагати "легітимному Овочу", як допомагає Асаду. І тоді б ми вже точно мали Україну, зруйновану та поділену, як мінімум – по Дніпру.

Проте зараз все відбувається трохи інакше, і новий (п)резидент Порошенко як не старається брехати та викручуватися - та всі все одно знають, що це агресія Росії, а не громадянська війна.

Тому мій висновок такий: війна у нас була б так чи інакше, але набагато масштабніша і саме "громадянська". Тим більше, що всі ми добре знаємо – до війни в Украіні Кремль готувався давно. Все тількі залежало від ії масштабів. І, на мою думку, ці масштаби були б набагато більшими, ніж зараз. Якби не ЄвроМайдан...

Created By
Gannochka UA
Appreciate

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.