Loading

Gallery Prints e-obrazy.com

PLAKATY FOTOGRAFICZNE - wysokiej klasy wydruk reprodukcji na papierze fotograficznym mikroporowym o wysokiej gramaturze 260 g/m2 lub na papierze matowym klasy Fine Art o gramaturze 230 g/m2

Obrazy na płótnie naciągamy na sosnowe krosna malarskie. Kupując OBRAZ na płótnie otrzymują Państwo wysokiej jakości produkt gotowy do powieszenia na ścianę. Domowa Galeria obrazów. Galeria dla nas to miejsce poważne gdzie nie ma miejsca na powtarzalność oraz seryjną produkcję w niskiej jakości i małym kosztem. Każda ilustracja przygotowywana jest indywidualnie z maksymalnie zachowaną jakością druku. Uwielbiamy zapach bawełnianego płótna z nadrukiem pigmentowym oraz świeżego zapachu sosnowych ram. Sosnowe profesjonalne krosna malarskie pochodzą od zewnętrznych polskich producentów, co dodatkowo podnosi jakość naszych produktów.

GÓRY WE MGLE - Obraz na płótnie z kategorii pejzaże to wyjątkowa ozdoba do wnętrza salonu. Naturalne 100% bawełniane płótno w połączeniu z pigmentowym drukiem w maksymalnej skali szarości stanie się ekskluzywnym dodatkiem wystroju wnętrza.

e-obrazy.com to sklep internetowy online, w którym kupić możesz reprodukcje obrazów, fotografii, szkiców, odręcznych malowideł lub rysunków. Nieskończona baza udostępnionych fotografii, którą znajdziesz na stronie, możesz zamienić w spersonalizowany obraz lub plakat i ozdobić wnętrza swojego domu. Wszystkie zakupione obrazy i plakaty z e-obrazy.com posiadają odpowiednie licencje. Polecamy Państwu niezrównaną jakość. Wszelkie wydruki realizowane na zamówienie wykonywane są w technice druku Fine Art. Pigmentowymi ploterami klasy Galeryjnej na podłożach tj. Grube Płótno Canvas 360 g/m2 wykonanego ze 100% bawełny.

Reprodukcję z inspiracji od © glowonconcept możesz kupić bezpośrednio na stronie internetowej.

Strona e-obrazy.com powstała z myślą o realizacji zamówień dla najbardziej wymagającego klienta. Nasze prace opierają się głównie na jakości wykonania oraz druku najwyższej możliwej na rynku jakości. Obrazy drukowane są z galeryjną precyzją w przestrzeniach kolorystycznych zapisanych w przez autora w plikach zdjęć tj. sRGB oraz AdobeRGB. Nie ma dla nas granic. Wciąż się rozwijamy, na bazie własnych doświadczeń. Poszerzamy naszą ofertę obrazów i plakatów. Wybrane przez Państwa fotografie i reprodukcje obrazów, można wykonać na najbardziej ekskluzywnych podłożach, jakie są dostępne na rynku. Zachęcamy do kontaktu.

KWIATY LOTOSU

Idziemy pod prąd dla offsetowego, seryjnego druku słabej jakości. Wybierając Galeryjnej jakości produkty z e-obrazy.com, zaczniesz się wyróżniać!

Wszystkie informacje o autorach fotografii i obrazów znajdziesz w kreatorze druku pod zdjęciem na stronie internetowej e-obrazy.com