FashionFunTheatre About girl who Want to be an actress

Cześć

Nazywam się Agnieszka, ale przyjaciele mówią mi Agness

Jestem pozytywnym człowiekiem, który ma jedno marzenie. Dostać się na studia aktorskie i pracować w zawodzie. Jestem zafascynowana modą. Uwielbiam się przebierać i fotografować. Siebie oraz innych ponieważ to ludzie, którzy mnie otaczają są moją inspiracją.

W kwestii mody przyglądam się panującym trendom, ale nie ide ślepo tą drogą.

Moją inspiracją jest zwycięzca Top Model - Radek Pestka. Jego podejście do mody zmieniło także moje podejście to tej kwestii. Kiedyś wszystko u mnie było jednolite. Dziś szaleję. Jeżeli chodzi o filozofię życiową- można mnie rozgryźć, dzięki poezji fenomenalnej Wisławy Szymborskiej. Moje znaki szczególne to ,,zachwyt i rozpacz". Mam swoja własną filozofię, ale wspomagam się ^^ Lubię spędzać czas z kreatywnymi ludzmi ktorzy potrafià wykorzystać go maksymalnie

Jestem w klasie maturalnej. Za miesiąc wszystko się rozstrzygnie. Za kilka będę już wiedziała czy ten rok będzie przełomowy czy jeszcze nie. Jeżeli nie- nie odpuszczę.

Już od dziecka uwielbiałam przebywać na scenie. Ciągłe odgrywanie ról daje mi niesamowitą satysfakcję. Zmiana strojów jest czymś nieodłącznym co mnie bardzo cieszy. Mogę być sobą, ale pod inną postacią. Czy to nie fascynuje? Aktualnie poprawiam kondycję ciała i głosu. Przygotowuję się do eliminacji na wydział.

A Wy? Jakie macie marzenia/plany? Co chcecie robić ? Co robicie? Dlaczego warto?

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.