Özgür

Optik sektöründeki 11 yıllık tecrübemiz, deneyimli satış danışmanlarımız ve optisyenlerimiz ile, Dünya’nın en ünlü gözlük markalarının optik cam ve optik çerçevelerini, güneş gözlüklerini ve lenslerini ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren sektördeki gelişmeleri takip etmeyi ve müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke olarak edindik. 11 yılda 20.000’in üzerindeki müşterilerimizin görme kalitelerini artırmalarına yardımcı olmanın verdiği mutluluk ve ilk günkü heyecanımızla sektördeki yenilikleri takip ederek fark yaratan fikirlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Optik gözlük ve çerçeve satışı.

Güneş gözlüğü satışı.

Numaralı lens satışı.

Optik ve güneş gözlüğü tamir, bakım ve montajı.

Ücretsiz gözlük ve lens danışma hattı : 0212 572 75 57 & info@ozguroptik.com

VİZYONUMUZ

Yaşamın tüm renklerini görmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Eğitimli kadromuz, bilgi ve birikimimiz ile insanların görme kalitelerini artırmak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Perakende gözlük sektöründe elde ettiğimiz konumu daha üst seviyelere yükseltmek. Optik sektöründeki yenilikçi fikirleri ile fark yaratan öncü bir marka olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin tamamında örnek bir marka olmak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Saygı

Adalet

Yenilikçilik

Sürekli Gelişim

Fark Yaratmak

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.