Apple and IOS Презентація Борбеля Ґерґива

IOS-це операційна система для смартфонів,планшетів,плеєрів. Создали в американській компанії Apple. Випустили в 2007 році для - IPhone і IPod touch, пізніше - і для таких простроїв як IPad і Apple TV.

Інтерфейс створений на концепсії прямого взаімодійства з використання рухів мультитач

Є 10 версій IOS

З каждним обновленням появляєтся щось нове і інтересне

Історія як создати IOS

Як операційна система iOS була представлена з iPhone на Macworld Conference & Expo 9 січня 2007 року і випущена в червні того ж року. Спершу, Apple не вказувала її ім'я, просто заявивши, що "iPhone використовує OS X". Спочатку, сторонні програми не підтримувалися. Стів Джобс заявив, що розробники можуть створювати веб-програми, що „будуть вести себе, як рідні програми на iPhone“. 17 жовтня 2007 року Apple оголосила, що рідний SDK знаходиться в стадії розробки, і що вони планують поставити його „в руки розробників у лютому“. 6 березня 2008 року Apple випустила першу бета-версію, а також нове ім'я для операційної системи: iPhone OS. Продажі мобільних пристроїв Apple викликали інтерес до SDK. Apple також продала більше одного мільйона iPhones під час курортного сезону 2007. У червні 2010 року, Apple перейменувала iPhone OS на iOS. Назва iOS користувалася компанією Cisco вже більше десяти років на маршрутизаторах Cisco. Для того, щоб уникнути будь-якого потенційного позову, Apple ліцензувала торгову марку iOS у Cisco.

IOS програми для розвитя підлітків.

В цій ігрі потрібно вгадувати який це придмет або істота. Потом дають тобі назву предмета і ти тоже повинен намалювати

Ці програми вам поможуть підготуватися до екзаменів. Непотрібно носити собою книги всьо в одній програмі.Всі формули, задачі

Дякую за увагу

Credits:

Created with images by Patrick Hoesly - "iPhone Background - Chili Pepper" • chefranden - "Green Paint Background"

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.