Tozlu Giyim Tesettür Tüm MODELLER 2DEM.COM SİTESİNDE

Düğün, kına, nişan, mezuniyet, balo ve tüm özel davetler için kullanacağınız Tozlu giyim tesettür abiye modellerini siz tesettürlü hanımlar için tanıtmak isteriz. İçlerinde kendimizi daha güçlü ve şık hissettiğimiz abiye tasarımlar biz hanımların özel günlerini süslemekte onların özelliğini bir kat daha arttırmaktadır. Tesettürlü hanımlar abiye seçiminde dikkatli olmalı ve aşırıya kaçmamalıdırlar. Gideceğiniz mekana ya da organizasyona göre kıyafetler seçmeli yerine göre ağır abiyeler ya da daha sade abiyeler tercih etmelisiniz. Örneğin gideceğiniz yer yakınınızın düğünü nişanı ise pul payet ya da dantel işlemelerin sık kullanıldığı gece kıyafetlerini seçebilirsiniz.

Tozlu Giyim

Özel bir yemeğe davetliyseniz daha sade ve modern bir duruş sergilemeli kıyafetinizde bir parçayı gösterişli kullanmalı abartıdan kaçmalısınız. Gittiğiniz yere göre kıyafetiniz taşlı dantelli işlemeli bir model ise aksesuarı geri planda tutmalısınız. İnce bir bileklik ya da gösterişli bir yüzük sizi daha şık algılanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Uzun ve yeri hafif süpüren abiyeler sizin olduğunuzdan daha ince ve uzun görünmenizi sağlayacaktır. Abiyelerin üzerine kullanacağınız şallarda dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise tek renk olmasıdır. Tek renk şal sizin asil görünmenize yardımcı olacaktır. Ayakkabı seçimin de ise abartıya kaçmamak en iyisi. Kaliteli ve sade bir topuklu ayakkabı ile kombin edeceğiniz küçük portföy çanta her zaman işinizi kolaylaştırır. Birazda moda olan 2017 sezonunda en çok tercih edilen abiyelerden bahsetmek istiyorum.

Bu yıl pul payet işlemeli, saten ve taşlı gece kıyafetleri tutulan modeller arasındaydı. Ayrıca renklerden bordo gece mavisi vazgeçilmeyen siyah ve gümüş tercih edilirken resim 1 de olduğu gibi balık diye tabir ettiğimiz vücudu saran ve dizlerde açılmaya başlayan modeller daha çok kullanılmıştır. Benim burada en hoşuma giden abiye ise ekru renk üzerine bel ve omuzlarda siyah dantel detaylı sade ama şık abiye tasarımıydı. Altına giyeceğiniz siyah ince burun ayakkabılar ve onu tamamlayan siyah bir portföy ile çok şık ve zarif görünebilirsiniz.

Yeni sezon günlük ferace modelleri hem cazip fiyatları hem de tasarımlarıyla tesettür modasının en çok ilgi gören kıyafetleri arasında yerini almayı başardı. 2015 yılında tren olacak günlük feracelere baktığımızda, sınırsız renk ve model seçeneğinin yer aldığını görüyoruz. Günlük feraceler, tesettürlü bayanların her sezon rahatlıkla giyebilecekleri kumaşlarıyla da beğeni kazanıyor. Bu feraceler, kapalı genç kızlar tarafından da günlük hayatlarında sıklıkla tercih edilmektedir.En şık günlük ferace tasarımlarına ulaşabileceğiniz yeni sezonda, markalar her yaş kapalı bayan için birbirinden farklı modeller üretmişler. Yeni ferace koleksiyonlarına göz gezdirdiğimizde; apoletli, fiyonklu, bağlamalı, kapşonlu, penye gibi günlük hayata hitap eden modellere rastlıyoruz. Yazı altındaki görsellerimizden en şık günlük ferace modellerine ulaşabilirsiniz.

Created By
Fatih Hüner
Appreciate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.