Astrodeha ile Günlük Burç Yorumları Astrodeha sunmuş olduğu yıllık, aylık, haftalık ve günlük burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Hayat kendi serüveni içinde akıp giderken, insanlar her daim neler ile karşılaşacakları ya da nasıl bir karşılaştıkları durumlarda onları nelerin etki altına alabileceği konusunda meraklıdır. Astroloji sadece yıldızların değil tüm galaksi üstünde oluşan durumların insan bedenine ya da yaşamına olan etkilerini araştıran bir bilimdir. Sadece insanların değil aynı zamanda ülkelerinde genel geçer birçok deneyimlerine ve bu deneyimlerinin sonrasına ilişkin bilgiler sunabiliyor.

Astroloji bilimini kullanarak ve doğru okuyarak bulunan verileri doğru şekilde yorumlayan kimselerin yorumları sonucunda birçok bilgi edinilmesi mümkün olabiliyor. Dr. Şenay Yangel Astroloji konusunda almış olduğu eğitimler ve edinmiş olduğu deneyimler ile burçların üzerinde oluşan etkileri ve kişilere özel olarak hazırlanabilen birçok uygulamaya Asrtodeha sitesinde yer veriyor. Burç yorumları, analizler ve makalelerin yanı sıra astrolojiye merak duyanlar için eğitim imkânını da sizler ile paylaşıyor.

Günlük Burç Yorumları

Burç denilince ilk olarak akla sürekli dillerde olan 12 burcun ismi yankılanmaya başlar. Her insanının doğumu ile birlikte bir burcu oluşur. Burcunun yanı sıra yükselen burca da doğum saati ile kavuşuyor. Burçlar insanların karakterlerine ve hayatta bakış açılarına kadar birçok konuda bizlere fikir veren ve gök kubbede buluna 12 adet takım yıldızına verilen ad olarak bilinir.

Günlük burç yorumları, haftalık, aylık ve yıllık olarak burç yorumlarına yer veren Astrodeha aynı zamanda kişisel burç yorumları da yer alır. Büyük bir titizlik ile çalışılan yorumların yanı sıra burçların özellikleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Astroloji Analizleri

Kişinin dünyaya ilk merhaba dediği ve ilk soluğunu aldığı andaki gökyüzünün durumu ve gökyüzünün o an ki haritası ile kişinin yıldız haritası tanımlanır. Dr. Şenay Yangel Astrodeha.com adresinde kişisel olarak çıkarılacak olan doğum haritası, kariyer analizi, evlilik aşk analizi, sağlık astroloji analizi gibi birçok analize yer veriyor. Bunun yanı sıra site de batı astroloji analizi, çin astroloji analizi, hint astroloji analizi Astro yantra ve Kristal analizleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sayfa sonunda yer alan bilgi bölümüne gerekli olan içerikleri doldurarak kişisel analiz verilerinizi de edinmeniz mümkün.

Astro numeroloji analizinin de yer aldığı bu bölümde rakamların ve numaraların gizemlerini öğrenerek potansiyeliniz hakkında bilgi alabilir ya da çocuklarınız ile olan iletişiminizi kuvvetlendirmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

Astroloji Makaleleri

Astrodeha astroloji ile ilgili olanlar için hazırlamış olunan bu bölümde Dr. Şenay Yangel tarafından hazırlanmış olan makalelere yer veriyor. Bu bölümü inceleyerek astrolojik olaylar ve bunların etkileri ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra gökyüzünde bugün bölümünde her güne özel olarak hazırlanmış olan mesajlar, olumlamalar, günün rengi ve kristalini de görmeniz mümkün.

Astroloji Hakkında Bilmek İstediğini Her Şey

Astrodeha astroloji ile ilgili olarak birçok konu hakkında tek adresten çok sayıda bilgiye ulaşabileceğini bir adrestir. Siteye üye olarak günlük burç yorulmanızı takip etme imkânınız da bulunuyor. Aklınıza takılan sorular ile ilgili olarak yan ekranda yer alan mesaj kısmına mesajlarınızı ya da sorularınızı yazabilirsiniz.

Eğitimler ve Seminerler

Merak ettiğiniz konular hakkında aydınlatıcı bilgiler bulabileceğiniz ya da aklınıza takılan ve aydınlatılmasını isteğiniz konular ile ilgili de bilgi edinebileceğiniz astrodeha.com sitesi ile aynı zamanda eğitimlere ya da seminerlere de katılma imkânını bulunuyor. Eğitimlere kayır yaptırarak seminerler hakkında da siteden rahatça bilgi alabilir, uzaktan eğitim uygulaması ise sizlere uluslar arası astrolog unvanına sahip olabilirsiniz. Eğitimler içerisinden İngilizce ya da Türkçe seçimini yapmanızda mümkün.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.