Самостійна заміна Дисплея та акб в Iphone Поради для любителів "покрутити" :)

Коли виникають проблеми з дисплейним модулем існує кілька шляхів вирішення проблеми:Заміна захисного скла, чи модуля в цілому? Оригінал чи копія? Ці питання важливі, але зараз ми сфокусуємось на інших не менш важливих "дрібницях". На які мало хто звертає увагу, та вони можуть зіграти ключову роль у житті вашого девайсу.

Сьогодні мова піде про ущільнювачі мембрани та скотч в iPhone, та які розхідні матеріали потрібно мати для якісної заміни дисплея чи акумулятора. Щоб після маніпуляцій ваш iPhone був як із заводу виробника.

Дисплей

Починаючи з iphone 4s кнопка home має спеціальний гумовий ущільнювач (мембрану), він запобігає потраплянню у пристрій рідини та бруду.

Кнопка"home" iphone 6 з "рідною" гумовою мембраною

А починаючи з iphone 6s дисплейний модуль проклеєно по периметру за допомогою високоякісного двохстороннього скотчу, що також позитивно впливає на захист смартфону

Залишки скотчу дисплейного модуля в iphone 6s plus

Як бачимо інженери компанії досить вдало попрацювали для девайсів від впливу зовнішніх факторів.

Проблеми

Життя складається з дрібниць. Iphone також складається з дрібниць, та переважна більшість людей які лізуть у свій чи чужий телефон не звертають уваги на такі дрібниці як мембрани чи новий скотч. Наслідком буде значно зменшений строк експлуатації або миттєвий вихід з ладу після занурення у воду.

Вирішення

Щоб не було проблем, їх не треба створювати. Щоб не створювати проблеми, треба використовувати оригінальні запчастини та розхідні матеріали. При заміні дисплейного модуля наклеювати НОВІ мембрани та скотч. При заміні сенсора в ipad використовувати високоякісний скотч, вивчити його температурні режими, спосіб та температуру приклеювання, адгезійні властивості.

Ця кнопка чекає на приклеювання до неї нової мембрани
Так виглядає кнопка "home" з новою мембраною

Акумулятор

Акумулятор, або як всі кажуть "батарея", вона теж має свої нюанси:

1.Розібрати телефон не пошкодивши його. Як я написав вище, iphone 6s та iphone 7 мають приклеєний по периметру дисплейний модуль, без попереднього нагріву та обережності відклеїти такий бутерброд без пошкодження не так вже й просто. 2.Правильно відклеїти старий акб. Це дуже важливо, адже пробивши його можна отримати опіки, і само собою пошкодити сам телефон. В apple знаються на дрібницях, і наклеїли акумулятор на спеціальний скотч, який при правильному відклеюванні заощадить час, нерви, збереже вас та акумулятор від ушкоджень.

Приклад відклеювання акб в Iphone 6
Ще один;)

Переважно початківці не знають таких нюансів, пробивають шари акумулятора, деформують корпус, сколюють або відривають елементи з материнської плати.

Приклади некомпетентного відривання
Обидва рідні акб відклеєні правильно (праворуч), не правльно (ліворуч)

3. Приклеювання. Теж не менш важливий етап. Чому? Бо якщо джерело живлення не приклеїти, то нічим добрим це не закінчиться. Для приклеювання найкраще використовувати оригінальний скотч 3M який спеціально розроблявся для таких цілей. Це забезпечить надійне кріплення та зручність заміни у майбутньому. Також зведе до мінімуму видимість слідів втручання у пристрій.

Спеціалізований скотч для акб iphone 6, та сам акумулятор.

Якщо вже міняєте акб, то не купуйте дешевих китайських копій. Добре якщо є можливість зняти оригінальний акб з донора, або знайти десь оригінал (дуже складно). Також можна скористатись аналогами, наприклад фірми "craftmann", вони не дешеві, але це ті акб які я можу рекомендувати.

Висновок

Як бачите щоб зробити дійсно якісно і класно просто рівних рук і викрутки буде замало. Потрібні будуть ще різні дрібниці, а ще краще багато досвіду та розуміння того, що ти робиш.Виправляти помилки буває складно і дорого.

Від себе бажаю усім хто наважився щось міняти чи ремонтувати, вдало виконати задумане. А якщо після прочитаного бажання відпало, то я з радістю надам професійну допомогу;)

Created By
Andrew Formusyak
Appreciate

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.