Справжні, "живі" шкільні фотоальбоми

Я фотограф Геннадій Захарчук, ось вже 6 років роблю шкільні фотоальбоми і зараз....

Хочу розповісти Вам про "Справжні, живі шкільні фотоальбоми"
  • Фотокнига нового формату містить 60-80 сторінок з "живими" фотографіями. "Живими" я називаю фотографії де учні не позують на камеру, а залишаються такими як вони є у житті, що робить альбом справжнім і щирим.
  • фотосесії планую проводити тільки в межах школи в тому числі під час уроків. Це дасть змогу пронести через багато років спогади саме про школу, а не про фотостудію де Ви фотографувалися.
  • Кожен випускник матиме свій розворот в альбомі. Таким чином альбом нестиме для Вас спогади про кожного учня і можливо про вашу першу любов. На цьому розвороті ваш класний керівник розкаже в кількох словах про ваші "родзинки", які з посмішкою і щемом ви будите читати і перечитувати.
  • Ще однією родзинкою "Справжніх щирих альбомів" буде чорно-біла фотографія. Чому саме так? А давайте порівняємо!

Куди в першу чергу попадає Ваш погляд на кольорових фото? Так, на жовтий автобус, яскраві сукні, а вже потім очі шукають обличчя. А що на чорно-білій? погляд падає відразу на обличчя учнів, очі, а вже потім розглядає оточення. І це ще тут немає дуже яскравого одягу, який завжди на кольорових фото забирає всю увагу.

  • Ми створимо закриту, або відкриту (за вашим бажанням) групу в соцмережі де будуть регулярно публікуватися деякі фотографії після кожної фотосесії і Ви зможете вже в процесі створення альбому мати нові фото в своїх акаунтах.

Якщо мені вдалося Вам донести цінність "Справжніх, щирих шкільних фотоальбомів" пишіть мені, що ви про це думаєте на мої стіні Вконтакте.

Credits:

Created with images by mozlase__ - "still life school retro"

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.