Loading

Arima Tur Fark yaratan seyahatlerin adresi

ARİMA Turizm'in Misyonu Sunduğumuz her hizmette ekibimiz ile değer katan, Kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, misafirlerimize yenilikçi, yaratıcı ve sıra dısı hizmetler sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz. ARİMA Turizm'in Vizyonu Hizmet sunduğu misafirlere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yaratıcı ve butik hizmet sunarak unutulmaz deneyimler yaşatan, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda en iyi seyahat ve etkinlik yönetim şirketi olarak anılmak. Marka Değerleri ARİMA Turizm'in Misyonu Her misafirimizi “VIP” gibi ağırlarken, Sunduğumuz her hizmette ekibimiz ile değer katan, Kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, misafirlerimize yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz. ARİMA Turizm'in Vizyonu Hizmet sunduğu misafirlere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yaratıcı ve butik hizmet sunarak unutulmaz deneyimler yaşatan, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda en iyi seyahat ve etkinlik yönetim şirketi olarak anılmak. Marka Değerleri ARİMA Turizm’in marka değerinin en önemli özellikleri güvenilir, yaratıcı, dinamik, yenilikçi ve çözüm odaklı olmasıdır.
ARİMA Farkı 21 yıldır her müşterimizi misafir, her misafirimizi ARİMA olarak ağırlayan ARİMA Turizm olarak, kurumsal seyahat yönetiminde, 360 derece global hizmet sunmaktayız. Sirketinizin sorumlulugunda olan is seyahatlerinizin verimliligini sağlamak üzere titiz bir çalısma yürütüyoruz. Sirketinizin veya kurumunuzun ihtiyaçlarını analiz ederek, size özel düzenlenen sözleşmelerle ilerleyen seyahat sürecinde uçak biletinden konaklamanıza, vize koordinasyonundan acil durum hattına kadar A’dan Z’ye hizmetinizdeyiz.
Maliyetinizi Azaltıyor, Hizmet Kalitesini Çoğaltıyoruz Hava yolları ile şirketiniz adına kurumsal sözleşme yapıyoruz. Konaklama için özel anlaşmalar sağlıyoruz. Şirket içerisinde seyahat eden kisileri gruplandırılarak seyahat politikası belirliyoruz. Bu politikaya uygun olarak uçak ve otel seçenekleri sunuyoruz. Toplantı, bayi ve teşvik gezilerinizde yerel ortaklarımızla maliyetinizi azaltıyoruz.
Seyahat Danışmanlarımız Her Zaman Yanınızda KKTC'nin ilk büyük kurumsal yurt dışı seyahatlerini düzenleyen ARİMA Turizm olarak farkımızı seyahat danışmanlığında da gösteriyoruz. Seyahat politikanızı oluşturmada sizlere baştan sona destek sunuyoruz. 7/24 acil durum telefon hattı ile ARİMA Turizm Seyahat Danışmanlarına dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.
Hizmet Süremiz ARİMA Turizm’de biletleme hizmeti, yılın 365 günü 7/24 olarak kesintisiz sağlanmaktadır.
Paris | 2 Gece 3 Gün | Pegasus Size Özel Paris VİZELİ 2 GECE 359,00 €'dan itibaren 28 Nisan 2018-26 Ekim 2018 arası tarihlerde,
Klasik İtalya Turu ( Roma - Milano ) İstanbul Hareketli 8 Gün 7 Gece 01.07.2018 - 08.07.2018 Uçak ile ulaşım Roma (3) Floransa (2) Venedik (2) Son Yerler Kesin Kalkış 499,00 EUR
Yunanistan - Makedonya - Bulgaristan Turu Lüks Otobüsler İle Yunanistan - Makedonya - Bulgaristan Turu 03 Mayıs - 06 Mayıs 2018 03 Mayıs - 06 Mayıs 2018 Selanik - Üsküp - Kalkandelen - Bitola - 119,00 EUR
Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu Tam Pansiyon Otobüs Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün 1.100 TL

Credits:

Created with images by Lance Asper - "Floridas Streets" • rawpixel.com - "untitled image" • Paul Gilmore - "What’s that?" • fak1911 - "aircraft ryanair airport" • RobinHiggins - "young people woman" • JESHOOTS.COM - "Arrivals and departures" • ahill88 - "architecture travel tower" • Gellinger - "city waters travel" • Melanie van Leeuwen - "untitled image" • ian dooley - "going up at dawn"

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.