Loading

S-platform місце зустрічі свідомої молоді

Сьогодні ми зустрічаємо все більше молодих людей, які переймаються проблемами в Україні і хочуть брати активну участь у соціальному житті громади. Це молоді змінотворці, які реально своїми діями можуть змінити щось у своєму селі або місті, бо вони цього хочуть. Але їм не вистачає знань та кола однодумців, щоб почати діяти і перейти зі статусу "пасивний" в "активний".

Саме тому ми створили соціальну платформу S-platform для того, щоб зустрічатися, спілкуватися і починати діяти разом!

Тут ти зможеш знайти практики, які були успішними або неуспішними, знайти друзів для того, щоб змінювати те, що хочеться, отримати цінні знання від менторів та практиків! Врешті решт, ти дізнаєшся, як власну ідею перетворити на проєкт та почати її реалізовувати!

Маєш соціальну ідею та бажання її втілити у життя?
Не вистачає знань та однодумців, щоб почати діяти? Тоді, тобі до S-platform!

На платформі ти знайдеш журнал, де ми будемо викладати цікаві кейси та досвід інших, базу проєктів, до яких ти можеш приєднатися, інформацію в режимі реального часу про нові курси, лекції та вебінари, свіжу інформацію щодо конкурсів та грантів. Також у планах - запуск інкубатору соціальних проєктів, де розробники зможуть знаходити своїх меценатів!

Про історії, що надихають та вчать

Рубрика, де ти знайдеш цікаві історії створення соціальних проєктів та їхнє втілення у життя! Діляться власним досвідом автори проєктів!

Академія молодіжного лідерства

"Ми = майбутнє"

Історія про те, як задумане збувається. Соціальний проект «МИ – майбутнє»

Саме ця історія – це storytelling успішної реалізації. І якщо ви ініціативна, креативна, активна, небайдужа людина що прагне втілити у життя соціально направлену ідею.

Як все починалося

Новоолександрівська об’єднана територіальна громада розташована поблизу міста Дніпро. І саме цей факт сприяє задоволенню всіх потреб дітей, молоді та й всіх жителів. Робота, розваги, освіта та неформальна освіта в більшості випадків знаходиться у місті. Попередній досвід нашої ініціативної групи – це організація дитячих заходів як-то «Водяна битва», «Малюнок на асфальті» чи ряд мінігрантів, що дали можливість проведенню гуртків для дорослих за шведською системою. Частина заявок для подачі на грант були «пробою пера». Серед заявок було створення інціативної групи «Митці-віртуози цивілізації», назва якої яка була придумана за 5 хвилин до дедлайну. На наше здивування саме вона отримала грант на суму 5 тис. дол. США. Це була програма DOBRE від агенції США з міжнародного розвитку USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яка була спрямована на розвиток об’єднаних територіальних громад. Громадською організацією, що виступала регрантером, «Український центр соціального партнерства» було проведено робочу зустріч для громадських діячів щодо вимог написання грантової заявки. Це допомогло зосередитися на предметній роботі. Голова УЦСП Віталій Жеганський на одній із робочих зустрічей з нами озвучив що наша перемога - це великий кредит довіри. Зазвичай, гранти на такі суми надаються зареєстрованим інституціям, як-то громадські організації, чи молодіжні ради. Та умови гранту не забороняли подати заявку ініціативним групам. Тож це дійсно був подарунок долі!

Читай далі

Свідомі розмови про зміни

Рубрика, де ми спілкуємося з людьми, які вже реалізували свої соціальні проєкти!

Он-лайн зустріч "Віртуальний meet-up: як дійти до фіналу?" Наталія Пиво, розказує як вона дійшла до фіналу у своєму соціальному проєкті. Запис прямого ефіру у рамках програми "Давай зміни. Виходь за межі" від Відкритого Простору

Тет-а-тет розмова про те, як у 20 років подорожувати без грошей, прокачати себе і повернутися додому з купою ідей. Дивіться запис прямого ефіру з Антоном Трофімчуком з Рівного!

Це тільки початок - більше буде далі!

Про авторів S-платформи

Ольга Орєхова

Головна редакторка travel журналу Aeroplan, 35 років. Знайомства з соціальною та громадською діяльністю почався у 2019 рік. Випускниця програми "Молодь змінить Україну" від Фонду Богдана Гаврилишина" та "Давай зміни. Виходь за межі" від Відкритого Простору.

Насправді багато людей в Україні ще не знають, що можуть стати змінотворцями!

Наталія Пиво

Громадська діячка. Лідерка ініціативної групи села Старі Кодаки (Дніпропетровська область), 32 роки. Майстер гри "Світ громад" 2 рівня. Випускниця програми "Молодь змінить Україну" від фонду Богдана Гаврилишина та "Давай зміни. Виходь за межі" від Відкритого простору.

Немає нічого неможливого. Варто мріяти та впевнено крокувати!
Created By
Olga Orekhova
Appreciate

Credits:

Created with images by Christopher Campbell - "untitled image" • Austin Distel - "This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com". " • Gaelle Marcel - "untitled image" • Gregory Hayes - "untitled image" • CJ Dayrit - "Ideaful"