Beauty for Ashes Змінити життя жінок Непалу

Завершився третій тиждень мого навчання з Університетом Націй у Коні, Гаваї. Ми розпочали підготовку до проходження практики, що є обов'язковою частиною нашої програми. Моя група розділиться на дві команди. Одна команда поїде до Таїланду. Я, Оксана, Суен та Карен помандруємо до Непалу. Проект, з яким ми працюватимемо протягом восьми тижнів, має назву "Beauty for Ashes".

"Beauty for Ashes International, Inc." була заснована у Непалі з метою створення робочих місць для жінок, які були жертвами насильницької торгівлі людьми. Це некомерційна організація, яка забезпечує навчання, тренінги та мікро фінансування бізнесу для жінок, які пройшли через насилля або знаходяться у групі ризику. "Beauty for Ashes" створює робочі місця та допомагає розірвати коло економічної бідності, яке є підгрунтям для розвитку насильницької торгівлі у Непалі. Окрім цього організація навчає жінок з дітьми навичкам материнства. Місія "Beauty for Ashes" - надати жінкам шанс на краще життя та майбутнє.

Офіс у Непалі є оптовим виробництвом подарункової продукції. Вони зосередженні на створенні якісних та стильних прикрас, сумок, аксесуарів та сарі.

Наша команда працюватиме з різноманітними завданнями. Ми допомагатимемо з організацією конференції, яка відбуватиметься у квітні. Наш фокус - сфера адміністрації та гостинності. Протягом наступних тижнів ми плануємо працювати над вдосконаленням процесів роботи оптового продажу та новими маркетинговими та адміністративними проектами. Окрім цього, ми будемо мати можливість навчати та допомагати з соціальними проектами, які орієнтовані на жінок з дітьми. Ми ще очікуємо на більш детальну інформацію від наших партнерів, однак "Beauty for Ashes" вже у моєму серці!

У нас попереду ще два місяці і ми запланували проводити щотижневі зустрічі, де зможемо більше дізнаватися про Непал, його культуру, мову та історію. Я вирішила також опанувати базові навички офіційної мови Непалу. Ми віримо, що інвестування нашого часу в процес вивчення Непалу - це спосіб показати нашу повагу до цієї нації та можливість досягти їх сердець.

Ми, як команда, очікуємо на можливість застосування набутих нами знань тут у Коні. Непал - у числі найбідніших країн світу. Їх економіка повністю залежить від фінансової допомоги зі сторони правління чи інших держав, а також туризму. Бажання нашого серця - принести благословіння на цю прекрасну націю Непалу, а зокрема стати благословінням для жінок, які пройшли через насилля. Ми хочемо поділитися не лише знаннями, ми прагнемо принести з собою цінність людських стосунків, прийняття та надії. "Beauty for Ashes" - це можливість змінити життя жінок Непалу. І ми хочемо бути частиною цього.

Я була би рада бачити вас частинкою цієї подорожі до Непалу. Ви можете підтримати нас у молитві, а також взяти участь у зборі коштів для цієї поїздки. Пожертвування можна здійснити за лінком (приймає лише кредитні картки):

*Натиснути MAKE A PAYMENT -> ввійти під логіном "guest" -> ввести моє ім'я як Sasholiia Shevchuk та інформацію про себе

Або здійснити пожертвування через приват24 на мою картку

4149437856838709 (у гривні);

- 4149499645767011 (у долларовій валюті).

Зі мною можна зв'язатися за ел.адресою: sasholiya@gmail.com

Дякую за участь у трансформації життя жінок Непалу!

Sasholiia Shevchuk

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.