Loading

Pulmafotod Nele Tammeaid 2021

Saame tuttavaks!

Mina olen Nele.

Lisaks fotograafiale armastan ma väga oma pere, aeglast eluviisi, oma kodu renoveerimist ja maitseelamusi. Olen tundlik ja introvertne inimene, kuid inimesed, kellega ma koos töötan, ja nende isiklikud lood on minu jaoks ülimalt inspireerivad.

Olen õppinud fotograafiks ja tegutsenud sellel alal üle kümne aasta. Ma naudin tõeliselt fotot ja ootan, et iga pilt tekitaks emotsioone ja oleks ka sisukas. Olen pildistanud erinevates valdkondades, aga otsin alati võimalust teha pildistamist südamega.

Fotograaf teie pulmas

Fotograaf on see osa teie pulmast, kes on teie kõrval terve päev — teile peab meeldima koos olla ja teil peab olema hea suhelda. Fotograafi vastutus on suur, sest fotod on lõpuks need, mida te saate selles päevast füüsiliselt kaasa võtta: jagada teistega, hoida oma lastele, vaadata oma päeva kõrvaltseisjana ja taaselustada omaenda mälestusi.

Kas mina võiksin olle teie fotograaf?

* Ma sooviksin teiega enne tutaavaks saada, suhelda ja välja selgitada, mis teile meeldib ja sobib, millised pildid täidaksid teie ootused.

* Pulmapäeval olen ma teie jaoks olemas kuid püüan jääda tahaplaanile. Pulmapäev peab olema teie enda jaoks tore ja teie enda nägu, mina olen seal kõrval seda kõike jäädvustamas.

* Olen paindlik ja valmis muutusteks, mis päeva jooksul võivad ette tulla. Suudan säilitada rahu ja rõõmsat meelt erinevates olukordades.

* Olen pildistamisel teie kaaslane, kelle eesmärk on panna teid mugavalt tundma. Ma ei suru peale oma nägemust, vaid suunan teid vajadusel.

* Minu jaoks on oluline jäädvustada teie päeva mitmekülgselt — jäädvustades loomulikkus suhtlust, emotsioone ja palju tähenduslikke detaile. Fotod peaksid edasi andma teie endi lugu ja kõnetama nii esteetiliselt kui ka sisuliselt.

* Suure ja traditsioonilise pulma asemel soovite väiksemat ja omanäolist. Või soovite oma päeva veeta lausa kahekesi ja teha midagi väga erilist.

* Kõige olulisem – teile peab meeldima minu pildikeel.

Minu fotod

Mida oodata minu pildistamisest — millele ma tähelepanu pööran, mida püüdlen ja milline on minu pildikeel.

Dokumenteerimine

Minu jaoks on oluline, et teie pulma fotod oleksid teie enda nägu ja jäädvustaksid sellele omaseid ja erilisi hetki. Armastan väga loomulikke ja kõnekaid fotosid.

Detailid

Kõik need väikesed osad teie päevast, mida ei jõua salvestada või tähelegi panna, aga mis kannavad endas nii palju emotsioone

Portreed

See osa päevast, mis on ainult teie jaoks ja millest jäävad mälestused.

Näiteid minu pildistamise kohta leiate ka minu kodulehelt.

Tulemus

Tulemuseks on:

* veebigalerii valitud ja töödeldud fotodega, mida on võimalik jagada

* fotogalerii 4 nädala jooksul

* kõikidest piltidest suured failid

* soovi korral nõu ja abi fotode printimiseks a fotoalbumi koostamiseks

Hinnakiri

Täpne hind kujuneb välja suhtluses — siis kui oleme läbi rääkinud asjaolud pulma päevakava, inimeste hulga, asukoha ja muu olulise. Siin on orienteeruv hinnakiri, millest lähtuda:

Võta ühendust

Kirjuta siia

/ udujoon@gmail.com

/ +372 55 65 2002

https://neletammeaid.com/

Created By
Nele Tammeaid
Appreciate

Credits:

Nele Tammeaid