İdealtepe Demirdöküm Servisi 488 98 98 KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİS

İdealtepe Demirdöküm Servisi

Maltepe İdealtepe mahallesinde bulunan Demirdöküm kombi ya da klima kullanıp sorun yaşayan tüketicilerimiz mutlaka vardır. Bu tüketicilerimizin amacı her daim en iyi hizmeti alabilmektir. Ve bizler bunun farkında olarak İdealtepe Demirdöküm Servisi adı altındaki çalışmalarımızı yıllar öncesinde başlatmış ve bu zamana kadar emek ve başarılarımızla gelmiş bulunuyoruz. Tüketicilerimizin yaşadığı her bir soruna çözümümüz bulunmaktadır. Bizler her konuda kendine güvenen bir firmayız. Çünkü her bir işlemimizi alanında uzman olan teknisyenlerimize bırakıyoruz ve sizlere de her konuda memnuniyet garantisi veriyoruz.

İdealtepe Demirdöküm Kombi ve Klima Servisi

ACİL İdealtepe Demirdöküm Servisi

İdealtepe mahallesinde ikamet edip Demirdöküm kombisi ya da kliması aniden arızalan kullanıcılarımız için sunduğumuz acil servis hizmetinden hangi saat olursa olsun yararlanabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimizi her daim önemsiyoruz. Bu sebeple de çağrı merkezimize ulaşımlarınızdan kısa bir süre sonra adresinizde yer alarak gereken çözümlemeyi yapıyor ve sizleri mağduriyetten kurtararak memnun ediyoruz.

Bugüne kadar İdealtepe Demirdöküm Servisi’ni tercih edip de sorun yaşayan kullanıcısı sayısı yok denecek kadar azdır! Çünkü firmamız her daim mükemmeliyete önem verir…

Bu açıdan da kullanıcılarını her zaman yaşadığı sorunlardan uzaklaştırır, yaşanan mağduriyetin yok olarak yerinin memnuniyete dönüşmesini sağlar. Her açıdan kullanıcılarını önemsediğini farklı çalışmaları ile vurgular. Bunun yanı sıra kullanıcılarına her zaman gereken destekleri de sunarak yardımcı olmaya çalışır. Söz konusu arıza yapan Demirdöküm kombi ve klimalarınızın yanı sıra sizlerin merak ettiği konularda da elinden geldiğince yardımları sunar.

İdealtepe Demirdöküm Teknik Servis

İdealtepe Demirdöküm Servisi’nden Tüketicilerine Özel Pratik Bilgiler

1. Demirdöküm kombi ve klimalarınızın bakımlarını ihmal etmeyin. Demirdöküm kombilerinize senede bir kez, Demirdöküm klimalarınıza senede iki kez mutlaka bakım yaptırın.

2. Demirdöküm kombi kullandığınız tesisatınızı 3 yılda bir temizletin. Tesisatın temizlenmesi ile en iyi sonucu elde edebileceğiniz gibi tasarrufu da yaşayabilirsiniz. Bu önemli uygulamada mutlaka uzman desteği alın.

3. Demirdöküm cihazlarınızı yok yere çalıştırmayın. Evde uzun süre bulunmadığınızda kombilerinizi kapatabilir, klimalarınızı da yok yere çalıştırmak yerine ihtiyaç duyulduğu zamanlarda çalıştırabilirsiniz. Bu şekilde tasarrufu yaşamış olursunuz.

İdealtepe Demirdöküm Servisi
4. Kış aylarında Demirdöküm kombinizi geze yatarken ya da kısa süreliğine dışarı çıkarken kapatmayın. Demirdöküm kombiler sadece evinizi ısıtmaz ya da sizleri ısıtmaz. Duvarlarınızı, tavanı, tavanı ve eşyalarınızı da ısıtır. Kış döneminde gece yatarken ya da kısa süreliğine dışarıya çıkarken kombinizi kapatmak yerine ayarını kısın.
  • İdealtepe Demirdöküm Servisi; Demirdöküm cihazlarınızla alakalı hizmet konusundaki tüm beklentilerinize yanıt vermeye uzman olan ekibi ile hazırdır.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.