Kimlik bildirim, Apart Programı

Bütün orta ve küçük otel işletmelerinin olmazsa olmazı HMS (Hotel Management System). Kullanımı çok kolay ama özellikleri saymakla bitmeyen bu otel programı ile bütün otelinizin en ince detayına kadar elinizin altından ulaşabilirsiniz. Tamamen web uyumlu olan bu uygulama her türlü işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde çalışır.

Türkiye’deki ilk mobil otel uygulaması olan HMS ile saymakla bitmeyen bir sürü özelliğe ulaşmak çok kolay. Pratik olarak kasa kapatma ve devretme, kimlik bildirim, tahsilat kaydı işlemleri, hızlı ve detaylı müşteri kaydı oluşturma, kanal yönetimi ve bunun gibi sayısız özelliğe tek bir noktadan erişim sağlayan, anlaşılır ve yormayan ara yüzü sayesinde rahatça düzenleme ve işlem yapmanıza olanak veren harita bir uygulama.

Programın her türlü işletim sisteminde çalışması sizin için ayrıca kolaylık sağlıyor. Türkiye’de bir ilk olan bu mobil apart programı sayesinde otelinizin karmaşık ve zor gibi duran bütün işlemlerini sanki oyun oynuyormuşçasına düzenleyip işlemlerde bulunabilirsiniz. Bütün işlerinizi kısaca eğlenceli hale getiren bu uygulamayı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.