Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım

Bombax Kampanyası

1 Adet Bombax 49 TL

2 Adet Bombax 89 TL + Ücretsiz Kargo

3 Adet Bombax 129 TL + Ücretsiz Kargo

Günümüzde pek çok kişi zayıflamaya çalışırken bir yarısı da kilo alamamanın sorunlarından yakınmaktadırlar. Oldukça tehlikeli bir hastalık haline gelen aşırı zayıflık ilerleyen zamanlarda da anoreksiya gibi bir takım sağlık sorunları ile uğraşmamıza neden olmaktadır. Sorunun üstesinden gelebilmek adına tercihleriniz arasında yer alabilecek olan birçok alternatif günümüzde yer almaktadır. Sağlıklı beslenme başta olmak üzere düzenli spor ve egzersiz programları ile birlikte doğal yollar ile kilo almaya çalışmaktayız. Ancak bazen bunlar tam anlamı ile yeterli olmayacağı gibi aynı zamanda da çeşitli alternatiflerden de faydalanmamız beraberinde bizlere yardımcı olabilecek seçenekleri de sunmaktadır. Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren ve aynı zamanda kilo almamızda yardımcı etkilere sahip olabilecek Bombax gibi destekleyici olabilecek ürün seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Bombax Nedir?

Kudret narlı bitkisel karşım olarak da bilinen bombax, metabolizmamızın dengesini düzenleyerek doğru bir düzeyde tutmamızda yardımcı olur. Yoğun iş temposu yüzünden sürekli yorgun olan bireylere de yardımcı etkiler sağlayabilir.Toz halinde hazırlanmış olması ile birlikte % 22 protein ve %76 ise karbonhidrat karışımı olarak bilinmektedir. Düzenli bir kullanım sağladığınız zaman birey üzerinde büyük bir enerjiye sahip olmakla birlikte aynı zamanda sporcular üzerinden de faydalı olabilir.

Kullanımı?

Bombax kullanımı ise akşam tok karnına yemeklerden 30 ile 40 dakika sonra 1 ölçek şeklinde bir su bardağı meyve suyu veya sütünüzün içerisine katarak tüketebilirsiniz.

İçeriği?

Kudret narı meyvesi

Propolis

Keçiboynuzu

Polen

Kına kına

Amber

Kakao

Üzüm çekirdeği

Karışık meyve ve sebzeler ( muz, elma, patates, portakal)

Kötü yeme alışkanlıklarının artması, yemek yeme saatlerinin düzensizleşmesi, stres ile beraber iştah azlığı, öğün geçiştirme, öğün atlama gibi pek çok yemek yeme alışkanlıklarında da meydana gelen değişmeler sonucunda obezitenin artışının yanında aşırı zayıflıkta son yıllarda artan sağlık problemleri arasındadır. Çoğu kişide rastlanan ne yesem kilo alamıyorum çok zayıfım gibi bir çok şikayet ile polikliniğe başvurular her geçen gün artmaktadır.

Vücutta ve organların çevresinde belirli miktarda yağ kitlesi olmalıdır. Bu oran kişinin yaşına, cinsiyetine, fiziksel aktivite durumuna göre değişmektedir. Bu vücutta ki olması gereken yağ yüzdesinin alt sınırlarına kişide pek çok sağlık problemi oluşmaktadır. Şişmanlık gibi bu da bir hastalıktır. Kişinin zayıf olduğunun tanısını vücut yağ ölçüm analizleri yapılarak ve BKI ne bakılarak karar verilmektedir.

Kilo almak kilo vermeye göre çok daha zordur, bu nedenle gerçekten kişi istekli ve sabırlı olmalıdır, hızlı kilo artışları beklememeli yavaş yavaş kilo artışı olacağı bilincinde olmalı, dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmelidir. Muhakak doktor ve diyetisyen kontrolünde kilo alınması sağlanmalıdır. Yanlış bir beslenme ile sadece vücutta yağ değil, kas kitlesinin artışı da sağlanmalıdır. Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan bombax gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlasrında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilirsiniz.

Bombax nereden bulurum?

Bombax ürününü en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor ya da bununla birlikte toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Kastamonu, İstanbul, Manisa, İzmir, Zonguldak, Bursa, Elazığ, Iğdır gibi bütün şehirlerimizden de temin edebilirsiniz. Bununla birlikte bombax ürününü sizlerde http://www.bombaxsatisi.com internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bombax Avrupa kampanyalarımızda

Sizlerde bombax ürününü Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa, Ukrayna gibi bütün Avrupa ülkelerimizden de temin edebilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; bombax, bombax nedir, bombax nasıl kullanılır, bombax içeriği, bombax kullanıcı yorumları, bombax kullananlar, bombax sipariş ver, bombax nasıl sipariş verebilirim, bombax nereden satın alabilirim, bombax fiyatı, bombax ankara, bombax istanbul, bombax izmir, bombax bursa, bombax almanya, bombax amerika, bombax hollanda, bombax belçika, bombax isviçre, bombax norveç, bombax danimarka, bombax irlanda, bombax fransa, bombax ukrayna.

Kilolarımızı kontrol altına alabilmek adına birden fazla yönteme başvurarak doğru sonuçları elde etmeye çalışmaktayız. Ancak başvurulan bu yöntemlerin bazıları olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza yardımcı olabileceği gibi bazılarının da olumsuz sonuçları ile karşı karşıya kalmalarına neden olmaktadır.

Bizleir de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan bombax gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da beklemiş olduğumuz sonuçların doğru bir şekilde ortaya çıkmasına destekleyici olabilirsiniz.

Spor ve egzersiz programlarını da uygulayarak formda ve sıkı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olabilirsiniz. Uzman kişilerin gözetimi altında uygulamanız beraberinde de beklemiş olduğunuz sonuçlara daha çabuk ulaşmanıza destekleyici olabilir. Ancak eski ve sağlıksız olan beslenme düzenimizi de bir kenara bırakarak daha çok sağlıklı ve düzenli olabilecek bir beslenme alışkanlığını sürdürmemizde fayda var diyebiliriz. Kış aylarında da her gün ihtiyacımız olabilecek proteinleri, vitaminleri vücudumuz için yeterince sağlamamız zaman içerisinde de kontrollü bir şekilde kilo alımı sağlamamıza olana sağlayabilir.

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.