Loading

Sylwester Piwko Konsultant, specjalista seo. kampanie digital media, audyty i pozycjonowanie

Audyt. Planowanie kampanii digital marketingowych, pozycjonowanie sklepów internetowych, stron www.

Doświadczenie i podstawy do pracy jako specjalista SEO zdobywałem w agencji interaktywnej, a także w branży marketingowo-technologicznej, jako freelancer, czy też jako konsultant SEO w ramach własnej marki see-me/owl (pracuje głównie ze stronami internetowymi, sklepami i startupami). Przez ten czas, pracując przy dziesiątkach serwisów, nauczyłem się, że w SEO (ang. search engine optimization – czyli w optymalizacji i pozycjonowaniu w bezpłatnych wynikach wyszukiwania) nie ma dwóch takich samych przypadków. Każda branża, nisza, serwis mogą rządzić się swoimi prawami.

Dlatego tak ważne jest, aby na początku działania przeprowadzić gruntowną analizę – audyt SEO uwzględniający budowę strony, jej treść, słowa kluczowe wyszukiwane przez internautów, a także konkurencję (aby wiedzieć, z kim rywalizujemy i jaka skala działań jest niezbędna, aby działania były efektywne).

Jeśli chcesz poczytać o marketingu internetowym (szczególnie marketingu w wyszukiwarkach i pozyskiwaniu ruchu organicznego), zapraszam na blog. Jeśli szukasz trenera do poprowadzenia szkolenia lub warsztatów, tudzież konsultanta SEO, który przygotuje strategię działań w sieci i zajmie się jej profesjonalnym wdrożeniem w Twojej firmie, wyślij zapytanie korzystając z formularza obok.

Created By
Sylwester Piwko - WWW.OWL.WF
Appreciate