Chia tohumu nedir , chia fiyatları, resmi satış sitesi Chia Tohumu nedir ? Chia fiyatı nedir ?

Chia Resmi Satış Sitesi

Orjinal ürün adresi kapıda ödeme aynı gun kargo

sipariş verip bilgi almak için lütfen bizi arayınız .

0212 909 49 50 - 0212 909 34 35

HEMEN SİPARİŞ VER BAKINIZ..

Orjinal hologramlı chia seti kullanım talimatı, etkileri, yan etkileri nedir. Ürün ambalajında yazan talimatlara uygun kullanılmalıdır. Bu talimat ve uyarılar dikkate alınarak tüketilmelidir. Chia shake (chia tozu) kullanım önerisi nasıldır. Bir bardak 250 gr su, süt yada yoğurt içerisine bir yemek kaşığı toz karışım atılıp tamamen karıştırıldıktan sonra tüketilir. Chia tea (chia çayı) kullanım önerisi nasıldır. Günde 1 yada 2 defa bir bardak sıcak su içerisine bir poşet çay atılır 3 ile 5 dakika demlenerek içilir.

Chia resmi satış sitesi orjinal ürün adresi resmi satış sitesi kapıda ödemeli kargo ücretsiz 3 lü set olarak sunulmuştur shake tohum ve çay olarak sabah öğle akşam olarak tüketiliyor fiyatıda çok cazip kargo ücretsiz 39 tl 1 set olmak üzere sizlere sunulmuştur sizde chia siparişi vermek için vakıt kaybetmeyiniz hemen kargo ürcretsiz olarak faydalanınızın tüm türkiye kargo ile gonderiliyor sizde deneyınız chia seti kullanmaya başlayınız aztec mucizesinden sizde yararlarınız.

Made with Adobe Slate

Make your words and images move.

Get Slate

Report Abuse

If you feel that this video content violates the Adobe Terms of Use, you may report this content by filling out this quick form.

To report a Copyright Violation, please follow Section 17 in the Terms of Use.